The information below is required for social login
Zaloguj się
Zarejestrowani klienci
Stwórz nowe konto
Zapomniane hasło

Sklep
Baq Raindrop Darcy Beige 80x71cm
- Kod produktu
- 6RDPDAB66
- Kupuj mądrzej: doniczka i roślina w jednym miejscu
- Oszczędzisz 15% przy zakupie z rośliną
- Trwałe materiały do długotrwałego użytkowania
W magazynie
(14szt.)
W ciągu 10 dni roboczych
Dlaczego warto wybrać rośliny sztuczne Green4Ever?
- Szeroki wybór roślin i drzew sztucznych
- Wyłącznie produkty wysokiej jakości o naturalnym wyglądzie
- Produkty dostępne do natychmiastowego zamówienia
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Więcej informacji
| Kod produktu | 6RDPDAB66 |
|---|---|
| Kolor donicy | Beige |
| Kształt donicy | Standardowy |
| Wysokość (cm) | 71 cm |
| Średnica (cm) | Ø 75-100cm |
| Wysokości | 60-89 cm |
| Średnica | Ø 60-89 cm |
| W zestawie wkładka | Nie |
| Ochrona przed promieniami UV | Nie |
FAQ (1)
Pytania klientów
Realizujemy dostawy do większości krajów europejskich. Prosimy jednak pamiętać, że obecnie nie przyjmujemy zamówień do Malty, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Cypru i Norwegii, chyba że klient zgodzi się pokryć całość kosztów przesyłki. Jeśli chcą Państwo...

