The information below is required for social login
Zaloguj się
Zarejestrowani klienci
Stwórz nowe konto
Zapomniane hasło

Sklep
Baq Polystone Coated Plain - Coppa Natural (with liner) (⌀48 ↕80)
- Kod produktu
- 6PSC470NT
The planters in our Polystone collection come in an authentic stone look that is derived from the material they are made from. They are made from polystone, a material made of a mixture of plastic and ground limestone. While this material is externally similar to natural stone, it’s also surprisingly lightweight.
This cylindrical shaped planter comes in an off white color that easily complements all spaces. It also comes in a firm flat surface that allows it to support all plant sizes and also makes it great for both ground and raised surfaces.Adding to its elegance, it is fitted with a water proof liner.
- Unikalny wygląd, każdy doniczkę ręcznie wykonana
- Odporny na mróz, bez problemu poza sezonem
- Odpowiedni do użytku na zewnątrz przez cały rok
W magazynie
(33szt.)
W ciągu 10 dni roboczych
- %Kup 2 za 2 089,29 zł za sztukę i zaoszczędź 5%
Dlaczego warto wybrać rośliny sztuczne Green4Ever?
- Szeroki wybór roślin i drzew sztucznych
- Wyłącznie produkty wysokiej jakości o naturalnym wyglądzie
- Produkty dostępne do natychmiastowego zamówienia
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Więcej informacji
| Kod produktu | 6PSC470NT |
|---|---|
| Ilość na palecie | 8 |
| Waga (kg) | 15.000000 |
| Series | Baq Polystone Coated Plain |
| Struktura | Smooth |
| Kształt donicy | Cylindryczny |
| Materiał recyklingowy | no |
| Ręcznie robione | yes |
| Wysokość (cm) | 80 |
| Średnica (cm) | 48 cm |
| Wysokości | 70-80cm |
| Średnica | Ø 40-50cm |
| Otwór doniczki | 30 cm |
| W zestawie koła | no |
| Z otworem drenażowym | no |
| Z oświetleniem | no |
| Podwyższona podstawa | no |
| Odporny na zarysowania i pęknięcia | no |
| Lokalizacja | Indoor, Outdoor |
| Odporny na mróz | yes |
| Wodoodporność | Tak |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Pytania klientów
Brak pytań

