The information below is required for social login
Zaloguj się
Zarejestrowani klienci
Stwórz nowe konto
Zapomniane hasło

Sklep
Baq Polystone Coated Plain - Balloon Rock (with liner) (⌀52 ↕68)
- Kod produktu
- 6PSC465RK
The planters in our Polystone collection come in an authentic stone look that is derived from the material they are made from. They are made from polystone, a material made of a mixture of plastic and ground limestone. While this material is externally similar to natural stone, it’s also surprisingly lightweight.
This globe shaped planter comes in a brown color that can easliy complement any interior space. It also comes in a firm flat surface that allows it to support all plant sizes and also makes it great for both ground and raised surfaces.Ading to its functionality, it comes fitted with a waterproof liner.
- Unikalny wygląd, każdy doniczkę ręcznie wykonana
- Odporny na mróz, bez problemu poza sezonem
- Odpowiedni do użytku na zewnątrz przez cały rok
W magazynie
(14szt.)
W ciągu 10 dni roboczych
- %Kup 2 za 1 741,83 zł za sztukę i zaoszczędź 5%
Dlaczego warto wybrać rośliny sztuczne Green4Ever?
- Szeroki wybór roślin i drzew sztucznych
- Wyłącznie produkty wysokiej jakości o naturalnym wyglądzie
- Produkty dostępne do natychmiastowego zamówienia
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Więcej informacji
| Kod produktu | 6PSC465RK |
|---|---|
| Ilość na palecie | 10 |
| Waga (kg) | 10.000000 |
| Series | Baq Polystone Coated Plain |
| Struktura | Smooth |
| Kształt donicy | Standardowy |
| Materiał recyklingowy | no |
| Ręcznie robione | yes |
| Wysokość (cm) | 68 |
| Średnica (cm) | 52 cm |
| Wysokości | 60-70cm |
| Średnica | Ø 50-60cm |
| Otwór doniczki | 30 cm |
| W zestawie koła | no |
| Z otworem drenażowym | no |
| Z oświetleniem | no |
| Podwyższona podstawa | no |
| Odporny na zarysowania i pęknięcia | no |
| Lokalizacja | Indoor, Outdoor |
| Odporny na mróz | yes |
| Wodoodporność | Tak |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Pytania klientów
Brak pytań

