The information below is required for social login
Logi Sisse
Create New Account
Unustasid salasõna

Pood
Kunstlill Pelargoon UV-kaitsega (65 cm)
- Tootekood
- G4E_16378
Olulised funktsioonid: 🌿 Kõrgus 65 cm 🌿 Läbimõõt Ø20-30 cm 🌿 Sobib kasutamiseks välitingimustes
- Helge ja kauapüsiv rohelus
- Tänu allergiavabadusele ideaalsed õietolmu- ja lõhnatundlikele inimestele
- Pestitsiidivaba, ohutu ning loodussõbralik
- Toetab vähese jäätmetekkega eluviisi
- Püsiv ilu - ei mingit närbumist ega värvi tuhmumist
- %Buy 2 for 35,15 € each and save 5%
% Lisa pott ja saa –15%!
Lisa tellimusele dekoratiivpott ja saa sellelt 15% soodustustMiks valida Green4Everi kunsttaimed?
- Lai valik kunsttaimi ja -puid
- Ainult kvaliteetsed ja elutruud tooted
- Veebis nähtav kaup on kohe laos olemas
- Raha-tagasi garantii
Lisainfo
| Tootekood | G4E_16378 |
|---|---|
| Liik | Pelargoon |
| Ladinakeelne nimi | Pelargonium |
| Püstine/rippuv | Rippuv |
| Värv | Valge |
| Kõrgus | 50 - 99 cm |
| Kõrgus | 65cm |
| Diameeter | Ø 0-29cm |
| Läbimõõt | Ø 20-30cm |
| Kaasasolev pott | Puudub |
| UV-kaitse/Sobib õue | Jah |
| Tulekindel | Ei |
Küsimused
Kunsttaimede eest hoolitsemine ei nõua pingutust, kuid tolmu eemaldamine regulaarse koristamise käigus on soovitatav. Selleks võite kasutada antistaatilist lappi või kergelt niisket pehmet kangast. Ärge jätke toataimi vihma kätte ega peske neid duši ...
Pärast lahtipakkimist vormige oksad ja lehed õrnalt, et taim näeks välja loomulik ja kohev. Kunsttaimed ei vaja kastmist ega pügimist, kuid aeg ajalt tolmu eemaldamine aitab neil püsida värske ja kaunina. Kasutage pehmet niisket lappi või proovige meie...
Enamik Green4Ever taimi saabub lihtsas mustas sisepotis, mis tagab stabiilsuse ja võimaldab taime hõlpsalt asetada teie valitud dekoratiivpotti. See annab vabaduse sobitada pott teie interjööri stiili, värvide või disainiideega. Vaadake sisepoti mõõte...
Toimetame kaupa enamikesse Euroopa riikidesse. Palun arvestage, et Maltale, Ühendkuningriiki, Šveitsi, Küprosele ja Norrasse saadetud tellimused võetakse vastu ainult juhul, kui klient on nõus tasuma kogu postikulu. Kui soovite esitada tellimuse mõnest...
Green4Everi kunstlilled on valmistatud detailidele suurt tähelepanu pöörates, et saavutada võimalikult loomulik välimus ja tunne. Alates loomulikest kroonlehekujudest kuni elutruude värvide ja tekstuurideni - need pakuvad kaunist dekoratiivlahendust ...
Kunstlilled on suurepärane valik allergikutele, sest need ei tooda õietolmu ega tugevaid lõhnu. See muudab need sobivaks kodudesse, kontoritesse, hotellidesse ja avalikesse ruumidesse.
Green4Ever pakub kunsttaimi nii sise- kui ka välitingimustesse, sealhulgas laia valikut UV-kaitsega õuetaimi. Meie välitingimustesse mõeldud kunsttaimed on loodud säilitama oma värvi ja välimust ning neile kehtib 8-aastane pleekimiskindluse garantii. ...

