The information below is required for social login
Inloggen
Geregistreerde klanten
Creëer een nieuw account
Wachtwoord vergeten

Winkel
Terra Cotta - Flowerpot (⌀27 ↕29)
- Artikelnummer
- 6TDB02729
- Geschikt voor buitengebruik, het hele jaar door
Niet op voorraad
- %Koop 2 voor € 13,30 per stuk en bespaar 5%
Waarom kiezen voor kunstplanten van Green4Ever?
- Grote selectie kunstplanten en kunstbomen
- Alleen hoogwaardige, levensechte producten
- Alle getoonde artikelen direct bestelbaar
- Geld terug garantie
Meer informatie
| Artikelnummer | 6TDB02729 |
|---|---|
| Aantal per pallet | 150 |
| Gewicht | 4.200000 |
| Series | Terra Cotta |
| Structuur | Smooth |
| Gerecycled materiaal | no |
| Handgemaakt | no |
| Diameter (cm) | 27 cm |
| Hoogte | 20-30cm |
| Diameter | Ø 20-30cm |
| Potopening | 26 cm |
| Inclusief wielen | no |
| Met drainagegat | yes |
| Met verlichting | no |
| Verhoogde basis | no |
| Bestand tegen krassen en breken | no |
| Locatie | Indoor, Outdoor |
| Frostbestendig | no |
| Waterdicht | Nee |
FAQ
Vragen van klanten
Geen vragen

