The information below is required for social login
Inloggen
Geregistreerde klanten
Creëer een nieuw account
Wachtwoord vergeten

Winkel
Lechuza Cubico - Anthracite ( ↔30 ↖30 ↕56)
- Artikelnummer
- 6LECKU330
- Geschikt voor buitengebruik, het hele jaar door
Op voorraad
(30st)
binnen 5-8 werkdagen
- %Koop 2 voor € 131,10 per stuk en bespaar 5%
Waarom kiezen voor kunstplanten van Green4Ever?
- Grote selectie kunstplanten en kunstbomen
- Alleen hoogwaardige, levensechte producten
- Alle getoonde artikelen direct bestelbaar
- Geld terug garantie
Meer informatie
| Artikelnummer | 6LECKU330 |
|---|---|
| Aantal per pallet | 84 |
| Gewicht | 2.730000 |
| Series | Lechuza Cubico |
| Structuur | Smooth |
| Gerecycled materiaal | no |
| Handgemaakt | no |
| Hoogte | 50-60cm |
| Diameter | Ø 20-30cm |
| Potopening | 29 cm |
| Inclusief wielen | no |
| Met drainagegat | yes |
| Met verlichting | no |
| Verhoogde basis | no |
| Bestand tegen krassen en breken | no |
| Locatie | Indoor, Outdoor |
| Frostbestendig | no |
| Waterdicht | Nee |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Vragen van klanten
Geen vragen

