The information below is required for social login
Inloggen
Geregistreerde klanten
Creëer een nieuw account
Wachtwoord vergeten

Winkel
Grigio - Divider With Wheels Anthracite ( ↔80 ↖30 ↕68)
- Artikelnummer
- 6DLI1735W
- Unieke uitstraling, elke pot is handgemaakt
- Gemakkelijk te verplaatsen met soepel rollende wielen
- Vorstbestendig, geen gedoe buiten het seizoen
- Minder opvulling nodig door verhoogde bodem
- Beh behoudt uitstraling, kras- en breukbestendig
Op voorraad
(31st)
binnen 5-8 werkdagen
- %Koop 2 voor € 428,45 per stuk en bespaar 5%
Waarom kiezen voor kunstplanten van Green4Ever?
- Grote selectie kunstplanten en kunstbomen
- Alleen hoogwaardige, levensechte producten
- Alle getoonde artikelen direct bestelbaar
- Geld terug garantie
Meer informatie
| Artikelnummer | 6DLI1735W |
|---|---|
| Aantal per pallet | 12 |
| Gewicht | 23.500000 |
| Series | Grigio |
| Structuur | Smooth |
| Gerecycled materiaal | no |
| Handgemaakt | yes |
| Hoogte | 60-70cm |
| Diameter | Ø 75-100cm |
| Inclusief wielen | yes |
| Met drainagegat | yes |
| Met verlichting | no |
| Verhoogde basis | yes |
| Bestand tegen krassen en breken | yes |
| Locatie | Indoor, Outdoor |
| Frostbestendig | yes |
| Waterdicht | Nee |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Vragen van klanten
Geen vragen

