The information below is required for social login
Pierakstīties
Registretiem klientiem
Create New Account
Forgot Password

Veikals
Unica - Jigsaw ( ↔46 ↖38 ↕68)
- SKU
- 6UNC1297W
- Piešķir unikālu izskatu, katrs pods ir roku darbs
- Iztur salu, nav jāraizējas ziemas sezonā
- Piemērots lietošanai ārā jebkurā gadalaikā
Ir noliktavā
(90gab.)
10 darba dienu laikā
- %Pērciet 2 par 295,45 € katru un ietaupiet 5%
Kāpēc izvēlēties Green4Ever mākslīgos augus?
- Plaša mākslīgo augu un koku izvēle
- Tikai augstas kvalitātes, reālistiski produkti
- Attēlotās preces ir pieejamas tūlītējai pasūtīšanai
- Naudas atmaksas garantija
Papildu informācija
| SKU | 6UNC1297W |
|---|---|
| Skaits uz paletes | 10 |
| Svars | 1.000000 |
| Series | Unica |
| Struktūra | Smooth |
| Pārstrādāts materiāls | no |
| Rokdarbs | yes |
| Garums | 60-70cm |
| diametra | Ø 40-50cm |
| Podu atvere | 35 cm |
| Iekļaujot riteņus | no |
| Ar drenāžas caurumu | no |
| Ar apgaismojumu | no |
| Pacelta pamatne | no |
| Krišanās un lūzumiem izturīgs | no |
| Atrašanās vieta | Indoor, Outdoor |
| Sala izturīgs | yes |
| Ūdensdrošs | Nē |
FAQ
Klientu jautājumi
Nav jautājumu

