The information below is required for social login
Pierakstīties
Registretiem klientiem
Create New Account
Forgot Password

Veikals
Terra Cotta - Flowerpot (⌀21 ↕17)
- SKU
- 6TDB21180
- Piemērots lietošanai ārā jebkurā gadalaikā
Ir noliktavā
(8gab.)
10 darba dienu laikā
- %Pērciet 2 par 4,19 € katru un ietaupiet 5%
Kāpēc izvēlēties Green4Ever mākslīgos augus?
- Plaša mākslīgo augu un koku izvēle
- Tikai augstas kvalitātes, reālistiski produkti
- Attēlotās preces ir pieejamas tūlītējai pasūtīšanai
- Naudas atmaksas garantija
Papildu informācija
| SKU | 6TDB21180 |
|---|---|
| Skaits uz paletes | 504 |
| Svars | 1.780000 |
| Series | Terra Cotta |
| Struktūra | Smooth |
| Pārstrādāts materiāls | no |
| Rokdarbs | no |
| Diametra (cm) | 21 cm |
| Garums | 10-20cm |
| diametra | Ø 20-30cm |
| Podu atvere | 19 cm |
| Iekļaujot riteņus | no |
| Ar drenāžas caurumu | yes |
| Ar apgaismojumu | no |
| Pacelta pamatne | no |
| Krišanās un lūzumiem izturīgs | no |
| Atrašanās vieta | Indoor, Outdoor |
| Sala izturīgs | no |
| Ūdensdrošs | Nē |
FAQ
Klientu jautājumi
Nav jautājumu

