The information below is required for social login
Pierakstīties
Registretiem klientiem
Create New Account
Forgot Password

Veikals
Promo - High shine ( ↔40 ↖40 ↕75)
- SKU
- 6PRM02860
- Iztur salu, nav jāraizējas ziemas sezonā
Nav noliktavā
- %Pērciet 2 par 315,40 € katru un ietaupiet 5%
Kāpēc izvēlēties Green4Ever mākslīgos augus?
- Plaša mākslīgo augu un koku izvēle
- Tikai augstas kvalitātes, reālistiski produkti
- Attēlotās preces ir pieejamas tūlītējai pasūtīšanai
- Naudas atmaksas garantija
Papildu informācija
| SKU | 6PRM02860 |
|---|---|
| Skaits uz paletes | 30 |
| Svars | 14.500000 |
| Series | Promo |
| Struktūra | Smooth |
| Pārstrādāts materiāls | yes |
| Rokdarbs | no |
| Garums | 70-80cm |
| diametra | Ø 30-40cm |
| Podu atvere | 38 cm |
| Iekļaujot riteņus | no |
| Ar drenāžas caurumu | no |
| Ar apgaismojumu | no |
| Pacelta pamatne | no |
| Krišanās un lūzumiem izturīgs | no |
| Atrašanās vieta | Indoor |
| Sala izturīgs | yes |
| Ūdensdrošs | Jā |
FAQ
Klientu jautājumi
Nav jautājumu

