The information below is required for social login
Pierakstīties
Registretiem klientiem
Create New Account
Forgot Password

Veikals
Humus - Pot Terra (⌀31 ↕36)
- SKU
- 6LIMHUPT5
- Piešķir unikālu izskatu, katrs pods ir roku darbs
- Iztur salu, nav jāraizējas ziemas sezonā
- Saglabā izskatu, ir izturīgs pret skrāpējumiem un lūzumiem
- Piemērots lietošanai ārā jebkurā gadalaikā
Ir noliktavā
(36gab.)
10 darba dienu laikā
- %Pērciet 2 par 151,05 € katru un ietaupiet 5%
Kāpēc izvēlēties Green4Ever mākslīgos augus?
- Plaša mākslīgo augu un koku izvēle
- Tikai augstas kvalitātes, reālistiski produkti
- Attēlotās preces ir pieejamas tūlītējai pasūtīšanai
- Naudas atmaksas garantija
Papildu informācija
| SKU | 6LIMHUPT5 |
|---|---|
| Skaits uz paletes | 36 |
| Svars | 10.000000 |
| Series | Humus |
| Struktūra | Roughed |
| Pārstrādāts materiāls | yes |
| Rokdarbs | yes |
| Diametra (cm) | 30.5 cm |
| Garums | 30-40cm |
| diametra | Ø 30-40cm |
| Podu atvere | 29 cm |
| Iekļaujot riteņus | no |
| Ar drenāžas caurumu | no |
| Ar apgaismojumu | no |
| Pacelta pamatne | no |
| Krišanās un lūzumiem izturīgs | yes |
| Atrašanās vieta | Indoor, Outdoor |
| Sala izturīgs | yes |
| Ūdensdrošs | Jā |
FAQ
Klientu jautājumi
Nav jautājumu

