The information below is required for social login
Pierakstīties
Registretiem klientiem
Create New Account
Forgot Password

Veikals
Baq Vertical Rib Cylinder Beige 45x65cm
- SKU
- 6VRCB0065
Vertikālajai ribu kolekcijai ir skaista rievota virsma ar plašu malu. Stādītāji ir izgatavoti no šķiedras, kurai ir tāds pats izskats kā cements, bet ir daudz vieglāks un tāpēc viegli pārnēsājams. Vertikālā ribu savākšana ir izturīga pret UV, tāpēc to var novietot telpās (ar oderējumu) vai ārā.
Šis katls ir bļodas formas, un tas ir aprīkots ar plašu plakanu pamatni, kas padara to piemērotu novietot gan uz zemes, gan uz paceltām virsmām. Tam ir arī plaša atvere augšpusē, kas ļauj stādīt vairākus augus. Krāsas dēļ tā viegli papildina lielākās daļas iekšējo telpu.
- Iepērcies gudrāk: pods un augs vienā vietā
- Piešķir unikālu izskatu, katrs pods ir roku darbs
- Ietaupi 15%, pērkot kopā ar augu
- Izturīgi materiāli ilgstošai lietošanai
- Piemērots lietošanai ārā jebkurā gadalaikā
Ir noliktavā
(36gab.)
10 darba dienu laikā
- %Pērciet 2 par 241,30 € katru un ietaupiet 5%
Kāpēc izvēlēties Green4Ever mākslīgos augus?
- Plaša mākslīgo augu un koku izvēle
- Tikai augstas kvalitātes, reālistiski produkti
- Attēlotās preces ir pieejamas tūlītējai pasūtīšanai
- Naudas atmaksas garantija
Papildu informācija
| SKU | 6VRCB0065 |
|---|---|
| Skaits uz paletes | 10 |
| Svars | 2.500000 |
| Series | Baq Vertical Rib |
| Color | Beige |
| Struktūra | Ribbed |
| poda formas | Cilindrs |
| Pārstrādāts materiāls | no |
| Rokdarbs | yes |
| Garums | 65 cm |
| Diametra (cm) | Ø 40-50cm |
| Garums | 60-89 cm |
| diametra | Ø 30-59 cm |
| Iekļaujot iekšējo oderi | Nē |
| Podu atvere | 41 cm |
| Iekļaujot riteņus | no |
| Ar drenāžas caurumu | yes |
| Ar apgaismojumu | no |
| Pacelta pamatne | no |
| Krišanās un lūzumiem izturīgs | no |
| Atrašanās vieta | Indoor, Outdoor |
| Sala izturīgs | no |
| Ūdensdrošs | Nē |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ (1)
Klientu jautājumi
Mēs piegādājam preces uz lielāko daļu Eiropas valstu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pasūtījumi uz Maltu, Apvienoto Karalisti, Šveici, Kipru un Norvēģiju tiek pieņemti tikai tad, ja klients ir gatavs apmaksāt visas piegādes izmaksas. Ja vēlaties veikt pasūtījumu...

