The information below is required for social login
Pierakstīties
Registretiem klientiem
Create New Account
Forgot Password

Veikals
Baq Gradient - Couple Matt Honey (⌀90 ↕70)
- SKU
- 6GRDC90HB
Gradienta kolekcija ir smalka, ar rokām izsmidzināta krāsu gradients, kas tai piešķir patīkamu apdari. Šīs kolekcijas modeļi ir izgatavoti no polyresīna, kas ir ciets materiāls, kas sastāv no zemes akmens un šķidru sintētisko sveķu maisījuma. Šis materiāls padara tos diezgan izturīgus, stiprus un izturīgus.
Šis bļodas formas stādītājs ir Ašiny metāliskā zelta krāsā, kas ir īpaši lieliski, lai izgaismotu jebkuras blāvas vietas. Tam ir glancēta apdare, kas ļauj viegli noslaucīt visus netīrumus, kas varētu uzkrāties sānos.
- Piešķir unikālu izskatu, katrs pods ir roku darbs
Ir noliktavā
(15gab.)
10 darba dienu laikā
- %Pērciet 2 par 909,15 € katru un ietaupiet 5%
Kāpēc izvēlēties Green4Ever mākslīgos augus?
- Plaša mākslīgo augu un koku izvēle
- Tikai augstas kvalitātes, reālistiski produkti
- Attēlotās preces ir pieejamas tūlītējai pasūtīšanai
- Naudas atmaksas garantija
Papildu informācija
| SKU | 6GRDC90HB |
|---|---|
| Skaits uz paletes | 2 |
| Svars | 15.000000 |
| Series | Baq Gradient |
| Struktūra | Smooth |
| poda formas | Ovāls |
| Pārstrādāts materiāls | no |
| Rokdarbs | yes |
| Garums | 70 |
| Diametra (cm) | 90 cm |
| Garums | 60-70cm |
| diametra | Ø 75-100 cm |
| Podu atvere | 76 cm |
| Iekļaujot riteņus | no |
| Ar drenāžas caurumu | no |
| Ar apgaismojumu | no |
| Pacelta pamatne | no |
| Krišanās un lūzumiem izturīgs | no |
| Atrašanās vieta | Indoor |
| Sala izturīgs | no |
| Ūdensdrošs | Nē |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Klientu jautājumi
Nav jautājumu

