The information below is required for social login
Prisijungti
Create New Account
Pamiršau slaptažodį

Parduotuvė
Dirbtinis augalas Strelicija (225 cm)
- SKU
- G4E_16330
Svarbios funkcijos: 🌿 Aukštis: 225 cm 🌿 Skersmuo Ø > 100cm
- Akimirksniu užtikrina ilgalaikį gaivumą
- Sukuria įspūdingą dizaino akcentą
- Išlieka gyvybinga ir spalvinga metai iš metų
- Akį traukiantys dideli, išraiškingi lapai
- Suteikia aplinkai egzotikos ir atogrąžų pojūtį
- %Pirkite 2 po 218,50 € vienetui ir sutaupykite 5%
% Pridėk vazoną ir gauk -15%!
Pridėk prie savo užsakymo dekoratyvinį vazoną ir gauk jam 15% nuolaidąKodėl verta rinktis „Green4Ever“ dirbtinius augalus?
- Platus dirbtinių augalų ir medžių pasirinkimas
- Tik aukštos kokybės, tikroviški gaminiai
- Pažymėtos prekės yra iš karto prieinamos užsakymui
- Pinigų grąžinimo garantija
Produkto aprašymas
Daugiau informacijos
| SKU | G4E_16330 |
|---|---|
| Rūšis | Strelicija |
| Pavadinimas lotynų k. | Strelitzia |
| Pastatomi / Pakabinami | Pastatomas |
| Spalva | Žalia |
| Aukštį | 200 - 249 cm |
| Aukštį | 225cm |
| Diametrą | Ø >100cm |
| Skersmuo | Ø >100cm |
| Įtraukto vazono tipas | Vidinis (nedekoratyvinis) vazonas |
| Atsparumą UV spinduliams | Ne |
| Atsparus ugniai | Ne |
FAQ (4)
Išpakavę švelniai suformuokite ir palenkite šakas bei lapus, kad augalas įgautų natūralią, pilną formą. Dirbtiniai augalai nereikalauja laistymo ar karpymo, tačiau retkarčiais nuvalius dulkes jie išlieka gaivūs. Naudokite minkštą drėgną šluostę arba ...
Dauguma Green4Ever augalų pristatomi paprastame juodame vidiniame vazone, kuris suteikia stabilumą ir leidžia lengvai įstatyti augalą į bet kurį jūsų pasirinktą dekoratyvinį vazoną. Tai suteikia visišką laisvę derinti vazoną prie interjero stiliaus, ...
Pristatome prekes į daugumą Europos šalių. Atkreipkite dėmesį, kad šiuo metu nepriimame užsakymų į Maltą, Jungtinę Karalystę, Šveicariją, Kiprą ir Norvegiją, nebent klientas sutinka apmokėti visas pristatymo išlaidas. Jei norite pateikti užsakymą iš...
Green4Ever siūlo dirbtinius augalus tiek patalpoms, tiek laukui, įskaitant didelį UV-apsaugotų augalų pasirinkimą. Mūsų lauko dirbtiniai augalai sukurti taip, kad išlaikytų spalvą ir išvaizdą, ir jiems suteikiama 8 metų garantija nuo blukimo. Jie puikiai...

