The information below is required for social login
Prisijungti
Registruotiems klientams
Create New Account
Pamiršau slaptažodį

Parduotuvė
Loft Urban - Square High Anthracite ( ↔37 ↖37 ↕51)
- SKU
- 6ELHUA37V
- Mažina atliekas, pagamintas iš 100 % perdirbtos medžiagos
- Atsparus šalčiui, jokių rūpesčių šalto sezono metu
Nėra sandėlyje
- %Pirkite 2 po 48,45 € vienetui ir sutaupykite 5%
Kodėl verta rinktis „Green4Ever“ dirbtinius augalus?
- Platus dirbtinių augalų ir medžių pasirinkimas
- Tik aukštos kokybės, tikroviški gaminiai
- Pažymėtos prekės yra iš karto prieinamos užsakymui
- Pinigų grąžinimo garantija
Daugiau informacijos
| SKU | 6ELHUA37V |
|---|---|
| Kiekis ant padėklo | 150 |
| Svoris | 1.250000 |
| Series | Loft Urban |
| Struktūra | Smooth |
| Perdirbta medžiaga | yes |
| Rankų darbo | no |
| Aukštį | 50-60cm |
| Diametrą | Ø 30-40cm |
| Puodo atidarymas | 35 cm |
| Įskaitant ratus | no |
| Su drenažo anga | yes |
| Su apšvietimu | no |
| Pakeltas pagrindas | no |
| Atsparus įbrėžimams ir lūžiams | no |
| Vieta | Outdoor |
| Šaltui atsparus | yes |
| Atsparus vandeniui | Ne |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Klientų klausimai
Nėra klausimų

