The information below is required for social login
Prisijungti
Registruotiems klientams
Create New Account
Pamiršau slaptažodį

Parduotuvė
Ceramic - Julia XS Funghi Beige (⌀11 ↕11)
- SKU
- 6PPNCJXS2
Nėra sandėlyje
- %Pirkite 2 po 11,47 € vienetui ir sutaupykite 5%
Kodėl verta rinktis „Green4Ever“ dirbtinius augalus?
- Platus dirbtinių augalų ir medžių pasirinkimas
- Tik aukštos kokybės, tikroviški gaminiai
- Pažymėtos prekės yra iš karto prieinamos užsakymui
- Pinigų grąžinimo garantija
Daugiau informacijos
| SKU | 6PPNCJXS2 |
|---|---|
| Kiekis ant padėklo | 768 |
| Svoris | 0.350000 |
| Series | Ceramic |
| Struktūra | Smooth |
| Perdirbta medžiaga | no |
| Rankų darbo | no |
| Skersmuo (cm) | 11 cm |
| Aukštį | 10-20cm |
| Diametrą | Ø 0-20cm |
| Puodo atidarymas | 8.5 cm |
| Įskaitant ratus | no |
| Su drenažo anga | no |
| Su apšvietimu | no |
| Pakeltas pagrindas | no |
| Atsparus įbrėžimams ir lūžiams | no |
| Vieta | Indoor |
| Šaltui atsparus | no |
| Atsparus vandeniui | Taip |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Klientų klausimai
Nėra klausimų

