The information below is required for social login
Prisijungti
Registruotiems klientams
Create New Account
Pamiršau slaptažodį

Parduotuvė
Baq Polystone Plain - Couple Rock (⌀65 ↕65)
- SKU
- 6POSRCP65
Mūsų politono kolekcijoje esantys sodintojai yra autentiški akmens išvaizda, kilusi iš medžiagos, iš kurios jie yra pagaminti. Jie gaminami iš polistono, medžiagos, pagamintos iš plastiko ir malto kalkakmenio mišinio. Nors ši medžiaga išoriškai panaši į „Natural Stone“, ji taip pat yra stebėtinai lengva.
Ši cilindrinės formos sodintuvas yra rudos spalvos, kuri gali palengvinti bet kokią erdvę. Dėl jo paprastumo jis yra gana puikus minimalistininkams. Šis puodas yra tvirtame plokščiame paviršiuje, kuris leidžia palaikyti visus augalų dydžius, taip pat daro jį puikų tiek žemės, tiek pakeltų paviršių.
- Unikali išvaizda, kiekvienas vazonas rankų darbo
Yra sandėlyje
(28vnt.)
per 5-8 darbo dienas
- %Pirkite 2 po 414,20 € vienetui ir sutaupykite 5%
Kodėl verta rinktis „Green4Ever“ dirbtinius augalus?
- Platus dirbtinių augalų ir medžių pasirinkimas
- Tik aukštos kokybės, tikroviški gaminiai
- Pažymėtos prekės yra iš karto prieinamos užsakymui
- Pinigų grąžinimo garantija
Daugiau informacijos
| SKU | 6POSRCP65 |
|---|---|
| Kiekis ant padėklo | 2 |
| Svoris | 22.000000 |
| Series | Baq Polystone Plain |
| Struktūra | Concrete |
| Forma | Ovalas |
| Perdirbta medžiaga | no |
| Rankų darbo | yes |
| Ilgis (cm) | - |
| Plotis (cm) | - |
| Aukštis (cm) | 65 |
| Skersmuo (cm) | 65 |
| Aukštį | 60-70cm |
| Diametrą | Ø 60-75cm |
| Puodo atidarymas | 57 cm |
| Įskaitant ratus | no |
| Su drenažo anga | no |
| Su apšvietimu | no |
| Pakeltas pagrindas | no |
| Atsparus įbrėžimams ir lūžiams | no |
| Vieta | Indoor |
| Šaltui atsparus | no |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Klientų klausimai
Nėra klausimų

