The information below is required for social login
Prisijungti
Registruotiems klientams
Create New Account
Pamiršau slaptažodį

Parduotuvė
Baq Polystone Nathan James - Balloon Pueter Champagne (⌀80 ↕73)
- SKU
- 6POSYNB80
Mūsų politono kolekcijoje esantys sodintojai yra autentiški akmens išvaizda, kilusi iš medžiagos, iš kurios jie yra pagaminti. Jie gaminami iš polistono, medžiagos, pagamintos iš plastiko ir malto kalkakmenio mišinio. Nors ši medžiaga išoriškai panaši į „Natural Stone“, ji taip pat yra stebėtinai lengva.
Šis dubenėlio formos sodintuvas yra tamsiai pilkos spalvos, kuri gali palengvinti bet kokią vidinę erdvę. Jis taip pat yra tvirtas plokščias paviršius, leidžiantis palaikyti bet kokius augalų dydžius, taip pat daro jį puikų tiek žemės, tiek pakeltų paviršių. Pridedant savo eleganciją, jo paviršius yra vienareikšmiškai baigtas piramidės formos modeliu.
- Unikali išvaizda, kiekvienas vazonas rankų darbo
Yra sandėlyje
(5vnt.)
per 5-8 darbo dienas
- %Pirkite 2 po 547,20 € vienetui ir sutaupykite 5%
Kodėl verta rinktis „Green4Ever“ dirbtinius augalus?
- Platus dirbtinių augalų ir medžių pasirinkimas
- Tik aukštos kokybės, tikroviški gaminiai
- Pažymėtos prekės yra iš karto prieinamos užsakymui
- Pinigų grąžinimo garantija
Daugiau informacijos
| SKU | 6POSYNB80 |
|---|---|
| Kiekis ant padėklo | 2 |
| Svoris | 14.000000 |
| Series | Baq Polystone Nathan James |
| Struktūra | Ribbed |
| Forma | Ovalas |
| Perdirbta medžiaga | no |
| Rankų darbo | yes |
| Aukštis (cm) | 73 |
| Skersmuo (cm) | 80 cm |
| Aukštį | 70-80cm |
| Diametrą | Ø 75-100cm |
| Puodo atidarymas | 61 cm |
| Įskaitant ratus | no |
| Su drenažo anga | no |
| Su apšvietimu | no |
| Pakeltas pagrindas | no |
| Atsparus įbrėžimams ir lūžiams | no |
| Vieta | Indoor |
| Šaltui atsparus | no |
| Atsparus vandeniui | Ne |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Klientų klausimai
Nėra klausimų

