The information below is required for social login
Prisijungti
Registruotiems klientams
Create New Account
Pamiršau slaptažodį

Low
stock
stock
Parduotuvė
B-round - Globe (⌀62 ↕49)
- SKU
- 6BRD1091W
- Pirkite patogiau: vazonas ir augalas vienoje vietoje
- Unikali išvaizda, kiekvienas vazonas rankų darbo
- Patvarios medžiagos ilgalaikiam naudojimui
- Sutaupykite 15% perkant kartu su augalu
- Atsparus šalčiui, jokių rūpesčių šalto sezono metu
Yra sandėlyje
(2vnt.)
per 5-8 darbo dienas
- %Pirkite 2 po 297,35 € vienetui ir sutaupykite 5%
Kodėl verta rinktis „Green4Ever“ dirbtinius augalus?
- Platus dirbtinių augalų ir medžių pasirinkimas
- Tik aukštos kokybės, tikroviški gaminiai
- Pažymėtos prekės yra iš karto prieinamos užsakymui
- Pinigų grąžinimo garantija
Daugiau informacijos
| SKU | 6BRD1091W |
|---|---|
| Kiekis ant padėklo | 7 |
| Svoris | 3.000000 |
| Series | B-round |
| Struktūra | Smooth |
| Perdirbta medžiaga | no |
| Rankų darbo | yes |
| Skersmuo (cm) | 62 cm |
| Aukštį | 30-59 cm |
| Diametrą | Ø 60-89 cm |
| Puodo atidarymas | 40 cm |
| Įskaitant ratus | no |
| Su drenažo anga | no |
| Su apšvietimu | no |
| Pakeltas pagrindas | no |
| Atsparus įbrėžimams ir lūžiams | no |
| Vieta | Indoor, Outdoor |
| Šaltui atsparus | yes |
| Atsparus vandeniui | Ne |
FAQ (1)
Klientų klausimai
Pristatome prekes į daugumą Europos šalių. Atkreipkite dėmesį, kad šiuo metu nepriimame užsakymų į Maltą, Jungtinę Karalystę, Šveicariją, Kiprą ir Norvegiją, nebent klientas sutinka apmokėti visas pristatymo išlaidas. Jei norite pateikti užsakymą iš...

