The information below is required for social login
Prisijungti
Registruotiems klientams
Create New Account
Pamiršau slaptažodį

Parduotuvė
Artstone - Ella Pot Black ( ↔20 ↖20 ↕20)
- SKU
- 6ARTKZ202
- Mažina atliekas, pagamintas iš 100 % perdirbtos medžiagos
- Atsparus šalčiui, jokių rūpesčių šalto sezono metu
- Tinka naudoti lauke ištisus metus
Yra sandėlyje
(8vnt.)
per 5-8 darbo dienas
- %Pirkite 2 po 10,47 € vienetui ir sutaupykite 5%
Kodėl verta rinktis „Green4Ever“ dirbtinius augalus?
- Platus dirbtinių augalų ir medžių pasirinkimas
- Tik aukštos kokybės, tikroviški gaminiai
- Pažymėtos prekės yra iš karto prieinamos užsakymui
- Pinigų grąžinimo garantija
Daugiau informacijos
| SKU | 6ARTKZ202 |
|---|---|
| Kiekis ant padėklo | 720 |
| Svoris | 1.300000 |
| Series | Artstone |
| Struktūra | Smooth |
| Perdirbta medžiaga | yes |
| Rankų darbo | no |
| Aukštį | 10-20cm |
| Diametrą | Ø 0-20cm |
| Puodo atidarymas | 18 cm |
| Įskaitant ratus | no |
| Su drenažo anga | yes |
| Su apšvietimu | no |
| Pakeltas pagrindas | no |
| Atsparus įbrėžimams ir lūžiams | no |
| Vieta | Indoor, Outdoor |
| Šaltui atsparus | yes |
| Atsparus vandeniui | Ne |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Klientų klausimai
Nėra klausimų

