The information below is required for social login
Prisijungti
Registruotiems klientams
Create New Account
Pamiršau slaptažodį

Parduotuvė
Argento Vase M Matt White 36x68
- SKU
- F545
- Pirkite patogiau: vazonas ir augalas vienoje vietoje
- Patvarios medžiagos ilgalaikiam naudojimui
- Sutaupykite 15% perkant kartu su augalu
Yra sandėlyje
(2vnt.)
per 5-8 darbo dienas
Kodėl verta rinktis „Green4Ever“ dirbtinius augalus?
- Platus dirbtinių augalų ir medžių pasirinkimas
- Tik aukštos kokybės, tikroviški gaminiai
- Pažymėtos prekės yra iš karto prieinamos užsakymui
- Pinigų grąžinimo garantija
Daugiau informacijos
| SKU | F545 |
|---|---|
| vazono spalvą | Balta |
| Forma | Cilindras |
| Aukštis (cm) | 68 cm |
| Skersmuo (cm) | Ø 30-40cm |
| Aukštį | 60-89 cm |
| Diametrą | Ø 30-59 cm |
| Įskaitant pamušalą | Ne |
| Atsparumą UV spinduliams | Ne |
FAQ (1)
Klientų klausimai
Pristatome prekes į daugumą Europos šalių. Atkreipkite dėmesį, kad šiuo metu nepriimame užsakymų į Maltą, Jungtinę Karalystę, Šveicariją, Kiprą ir Norvegiją, nebent klientas sutinka apmokėti visas pristatymo išlaidas. Jei norite pateikti užsakymą iš...

