The information below is required for social login
Logi Sisse
Create New Account
Unustasid salasõna

Pood
Kunsttaim Agaav (30 cm)
- Tootekood
- G4E_00441
Kvaliteet ja elutruudus käivad meie kunsttaimede puhul käsikäes. ? Agaav (30 cm) muudab selle võimalikuks!
Olulised tunnused: 🌿 Kõrgus 30 cm 🌿 Diameeter Ø25 cm
- Helge ja kauapüsiv rohelus
- Tänu allergiavabadusele ideaalsed õietolmu- ja lõhnatundlikele inimestele
- %Buy 2 for 9,50 € each and save 5%
% Lisa pott ja saa –15%!
Lisa tellimusele dekoratiivpott ja saa sellelt 15% soodustustMiks valida Green4Everi kunsttaimed?
- Lai valik kunsttaimi ja -puid
- Ainult kvaliteetsed ja elutruud tooted
- Veebis nähtav kaup on kohe laos olemas
- Raha-tagasi garantii
Toote kirjeldus
Kas oled uue omapärase sisekujunduselemendi otsinguil, millega lisada kohest efekti? Agaav (30 cm) on sel juhul üheks heaks võimaluseks.
Nimetatud isend toob rohkelt silmailu ega esita edaspidi mingeid nõudmisi. See 30 cm kõrgune kunsttaim on niisiis toredaks täienduseks nii sinu koju, kontorisse, hotelli kui restorani. Green4Ever'i kvaliteetsete kunsttaimede üheks parimaks omaduseks on nende vastupidavus – ka aastaid hiljem on selle vorm ja värvitoon ikka sama kaunid.
Agaav on üks omapärane tegelane. Green4Ever e-poest leiad veel teisigi sama taimegrupi esindajaid – viska pilk peale.
Vali oma lemmiktaim välja ning too rõõmu endale ja oma lähedastele!
Muuseas, nimetatud taim jääb oma mõõtmetelt täpselt sobivasse vahemikku, et saaksime selle kohale toimetada sinule lähimasse DPD pakiautomaati. Pakiautomaati saatmisel on mitmeid eeliseid. Esiteks on saatmiskulu ainult 1,90 € ning võid kontaktivabalt kaubale järele minna endale sobival ajal, sest kõik automaadid asuvad hoonetest väljas ning on seega avatud 24/7.
Soovime eraldi välja tuua, et tooteid luues on meie eesmärgiks saavutada ideaalne kombinatsioon kvaliteedist, vastupidavusest ja elustaimega äravahetamiseni sarnasest välimusest. Mille järgi saab aga klient eristada tõeliselt kvaliteetse toote kogu turul pakutava hulgast? Millised on need tunnused, mis ostetaval tootel peavad kindlasti olemas olema ning millisest kaubast suure kaarega mööda minna? Loe kõige selle ja meie tööpõhimõtete kohta põnevast blogipostitusest „Kuidas ära tunda kvaliteetne kunsttaim ja mida vältida?“.
Lisainfo
| Tootekood | G4E_00441 |
|---|---|
| Kaal (kg) | 0.150000 |
| Liik | Agaav |
| Ladinakeelne nimi | Agave |
| Product group label | 30 cm |
| Püstine/rippuv | Püstine |
| Värv | Roheline |
| Kõrgus | 0-49 cm |
| Kõrgus | 30 cm |
| Diameeter | Ø 0-29cm |
| Läbimõõt | Ø 20-30cm |
| Kaasasolev pott | Puudub |
| Tüved | - |
| UV-kaitse/Sobib õue | Ei |
| Tulekindel | Ei |
| Kohaletoimetamise aeg | Telli täna ja saad kätte 11. juuni |
Küsimused
Kunsttaimede eest hoolitsemine ei nõua pingutust, kuid tolmu eemaldamine regulaarse koristamise käigus on soovitatav. Selleks võite kasutada antistaatilist lappi või kergelt niisket pehmet kangast. Ärge jätke toataimi vihma kätte ega peske neid duši ...
Pärast lahtipakkimist vormige oksad ja lehed õrnalt, et taim näeks välja loomulik ja kohev. Kunsttaimed ei vaja kastmist ega pügimist, kuid aeg ajalt tolmu eemaldamine aitab neil püsida värske ja kaunina. Kasutage pehmet niisket lappi või proovige meie...
Enamik Green4Ever taimi saabub lihtsas mustas sisepotis, mis tagab stabiilsuse ja võimaldab taime hõlpsalt asetada teie valitud dekoratiivpotti. See annab vabaduse sobitada pott teie interjööri stiili, värvide või disainiideega. Vaadake sisepoti mõõte...
Toimetame kaupa enamikesse Euroopa riikidesse. Palun arvestage, et Maltale, Ühendkuningriiki, Šveitsi, Küprosele ja Norrasse saadetud tellimused võetakse vastu ainult juhul, kui klient on nõus tasuma kogu postikulu. Kui soovite esitada tellimuse mõnest...
Green4Ever pakub kunsttaimi nii sise- kui ka välitingimustesse, sealhulgas laia valikut UV-kaitsega õuetaimi. Meie välitingimustesse mõeldud kunsttaimed on loodud säilitama oma värvi ja välimust ning neile kehtib 8-aastane pleekimiskindluse garantii. ...
