The information below is required for social login
Logi Sisse
Create New Account
Unustasid salasõna

Pood
Kunstlill Kannatuslill (90 cm)
- Tootekood
- G4E_01423
Otsid imeilusat kunstlille, mis on elustaimega äravahetamiseni sarnane? Unusta närtsinud õied ja kurvalt longu vajunud lehed. Kannatuslill (90 cm) vastutab selle eest, et säravatest õitest oleks rõõmu aastateks.
Olulised tunnused: 🌿 Kõrgus 90 cm 🌿 Diameeter Ø45 cm
- Pestitsiidivaba, ohutu ning loodussõbralik
- Toetab vähese jäätmetekkega eluviisi
- Püsiv ilu - ei mingit närbumist ega värvi tuhmumist
- Võrreldes eluslilledega vajavad hooldust minimaalselt
- Tänu allergiavabadusele ideaalsed õietolmu- ja lõhnatundlikele inimestele
- %Buy 2 for 41,80 € each and save 5%
% Lisa pott ja saa –15%!
Lisa tellimusele dekoratiivpott ja saa sellelt 15% soodustustMiks valida Green4Everi kunsttaimed?
- Lai valik kunsttaimi ja -puid
- Ainult kvaliteetsed ja elutruud tooted
- Veebis nähtav kaup on kohe laos olemas
- Raha-tagasi garantii
Toote kirjeldus
Meie 90 cm pikkune kunstlill on imeilusaks sisustuselemendiks ning toob rõõmu kõigile. Ka pisike ja pime tuba muutub hetkega helgemaks ning ärkab justkui taas ellu. Üksikud lilleoksad on efektsed nii iseseisvalt kui teiste õitega kombineeritult. Kannatuslill (90 cm) on tore täiendus, kui sooviksid kõledal ajal enda ümber rohkem sära ja värvi tuua.
Kannatuslill on üks kaunis ja omamoodi tegelane – Green4Ever'i e-poest leiad nimetatud taimegrupist mitmeid teisigi variatsioone. Niisiis kuluks üks maitsekas kunstlill ära igasse koju ja kontoriruumi. Kas pole? Vali nimetatud taim ning rõõmusta ennast ja oma lähedasi!
Soovime eraldi välja tuua, et tooteid luues on meie eesmärgiks saavutada ideaalne kombinatsioon kvaliteedist, vastupidavusest ja elustaimega äravahetamiseni sarnasest välimusest. Mille järgi saab aga klient eristada tõeliselt kvaliteetse toote kogu turul pakutava hulgast? Millised on need tunnused, mis ostetaval tootel peavad kindlasti olemas olema ning millisest kaubast suure kaarega mööda minna? Loe kõige selle ja meie tööpõhimõtete kohta põnevast blogipostitusest „Kuidas ära tunda kvaliteetne kunsttaim ja mida vältida?“.
Lisainfo
| Tootekood | G4E_01423 |
|---|---|
| Kaal (kg) | 2.000000 |
| Liik | Kannatuslill |
| Ladinakeelne nimi | Passiflora |
| Püstine/rippuv | Püstine |
| Värv | Sinine-lilla |
| Kõrgus | 50 - 99 cm |
| Kõrgus | 90 cm |
| Diameeter | Ø 30-59cm |
| Läbimõõt | Ø 40-50cm |
| Poti suurus | ø16x13 cm |
| Kaasasolev pott | Sisemine pott (mitte dekoratiivne) |
| Tüved | 1 |
| Tulekindel | Ei |
| TllSt | 0 |
Küsimused
Toimetame kaupa enamikesse Euroopa riikidesse. Palun arvestage, et Maltale, Ühendkuningriiki, Šveitsi, Küprosele ja Norrasse saadetud tellimused võetakse vastu ainult juhul, kui klient on nõus tasuma kogu postikulu. Kui soovite esitada tellimuse mõnest...
Green4Everi kunstlilled on valmistatud detailidele suurt tähelepanu pöörates, et saavutada võimalikult loomulik välimus ja tunne. Alates loomulikest kroonlehekujudest kuni elutruude värvide ja tekstuurideni - need pakuvad kaunist dekoratiivlahendust ...
Kunstlilled on suurepärane valik allergikutele, sest need ei tooda õietolmu ega tugevaid lõhnu. See muudab need sobivaks kodudesse, kontoritesse, hotellidesse ja avalikesse ruumidesse.

