The information below is required for social login
Sign In
Registered Customers
Create New Account
Forgot Password

Shop
Eno Matt - Pot Grey (⌀13 ↕13)
- Article number
- 6LIMENMG3
Out of stock
- %Buy 2 for €6.48 each and save 5%
Why choose Green4Ever artificial plants?
- Wide selection of artificial plants and trees
- Only high-quality, lifelike products
- Items shown are available for immediate order
- Money-back guarantee
More Information
| Article number | 6LIMENMG3 |
|---|---|
| Qty per pallet | 720 |
| Weight | 0.400000 |
| Series | Eno Matt |
| Structure | Smooth |
| Recycled material | no |
| Handmade | no |
| Diameter (cm) | 13 cm |
| Height | 10-20cm |
| Diameter | Ø 0-20cm |
| Pot opening | 12 cm |
| Including wheels | no |
| With drainage hole | no |
| With lighting | no |
| Raised base | no |
| Scratch and break resistant | no |
| Location | Indoor |
| Frost resistant | no |
| Waterproof | No |
FAQ
Customer Questions
No Questions

