The information below is required for social login
Prijava
Registered Customers
Create New Account
Forgot Password

Trgovina
Terra Cotta - Flowerpot (⌀43 ↕36)
- Broj artikla
- 6TDB43350
- Pogodan za vanjsku upotrebu tijekom cijele godine
Na zalihi
(2kom)
unutar 5 - 8 radna dana
- %Kupite 2 po 37,05 € svaki i uštedite 5%
Zašto odabrati umjetne biljke Green4Ever?
- Širok izbor umjetnih biljaka i drveća
- Samo visokokvalitetni, realistični proizvodi
- Prikazani artikli dostupni su za odmah naručiti
- Povrat novca zajamčen
Više informacija
| Broj artikla | 6TDB43350 |
|---|---|
| Količina po paleti | 45 |
| Težina | 14.850000 |
| Series | Terra Cotta |
| Struktura | Smooth |
| Reciklirani materijal | no |
| Ručno rađeno | no |
| Promjer (cm) | 43 cm |
| Visina | 30-40cm |
| Promjer | Ø 40-50cm |
| Otvor posude | 41 cm |
| Uključujući kotače | no |
| S drenažnim otvorom | yes |
| S osvjetljenjem | no |
| Povišena osnova | no |
| Otpornik na ogrebotine i lomove | no |
| Lokacija | Indoor, Outdoor |
| Otpornik na mraz | no |
| Vodootporno | Ne |
FAQ
Pitanja kupaca
Nema pitanja

