The information below is required for social login
Prijava
Registered Customers
Create New Account
Forgot Password

Trgovina
Superline Trend Topper - On ring ( ↔38 ↖38 ↕40)
- Broj artikla
- 6STRXY333
- Jedinstven izgled, svaka tegla ručno izrađena
- Otporan na mraz, bez brige izvan sezone
- Pogodan za vanjsku upotrebu tijekom cijele godine
Nema na zalihi
- %Kupite 2 po 741,00 € svaki i uštedite 5%
Zašto odabrati umjetne biljke Green4Ever?
- Širok izbor umjetnih biljaka i drveća
- Samo visokokvalitetni, realistični proizvodi
- Prikazani artikli dostupni su za odmah naručiti
- Povrat novca zajamčen
Više informacija
| Broj artikla | 6STRXY333 |
|---|---|
| Težina | 18.000000 |
| Series | Superline Trend Topper |
| Struktura | Smooth |
| Reciklirani materijal | no |
| Ručno rađeno | yes |
| Visina | 30-40cm |
| Promjer | Ø 30-40cm |
| Otvor posude | 35 cm |
| Uključujući kotače | no |
| S drenažnim otvorom | no |
| S osvjetljenjem | no |
| Povišena osnova | no |
| Otpornik na ogrebotine i lomove | no |
| Lokacija | Indoor, Outdoor |
| Otpornik na mraz | yes |
| Vodootporno | Da |
FAQ
Pitanja kupaca
Nema pitanja

