The information below is required for social login
Prijava
Registered Customers
Create New Account
Forgot Password

Trgovina
Rough - Puk S Grey Washed (⌀15 ↕15)
- Broj artikla
- 6PPNEPG10
- Jedinstven izgled, svaka tegla ručno izrađena
- Otporan na mraz, bez brige izvan sezone
- Pogodan za vanjsku upotrebu tijekom cijele godine
Na zalihi
(100kom)
unutar 5 - 8 radna dana
- %Kupite 2 po 14,96 € svaki i uštedite 5%
Zašto odabrati umjetne biljke Green4Ever?
- Širok izbor umjetnih biljaka i drveća
- Samo visokokvalitetni, realistični proizvodi
- Prikazani artikli dostupni su za odmah naručiti
- Povrat novca zajamčen
Više informacija
| Broj artikla | 6PPNEPG10 |
|---|---|
| Količina po paleti | 432 |
| Težina | 12.400000 |
| Series | Rough |
| Struktura | Concrete |
| Reciklirani materijal | no |
| Ručno rađeno | yes |
| Promjer (cm) | 15 cm |
| Visina | 10-20cm |
| Promjer | Ø 0-20cm |
| Otvor posude | 13 cm |
| Uključujući kotače | no |
| S drenažnim otvorom | no |
| S osvjetljenjem | no |
| Povišena osnova | no |
| Otpornik na ogrebotine i lomove | no |
| Lokacija | Indoor, Outdoor |
| Otpornik na mraz | yes |
| Vodootporno | Ne |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Pitanja kupaca
Nema pitanja

