The information below is required for social login
Prijava
Registered Customers
Create New Account
Forgot Password

Trgovina
Platin Rechteck - Mat ( ↔80 ↖30 ↕29)
- Broj artikla
- 6PRG02790
- Smanjuje otpad, izrađena od 100 % recikliranog
- Otporan na mraz, bez brige izvan sezone
Nema na zalihi
- %Kupite 2 po 181,45 € svaki i uštedite 5%
Zašto odabrati umjetne biljke Green4Ever?
- Širok izbor umjetnih biljaka i drveća
- Samo visokokvalitetni, realistični proizvodi
- Prikazani artikli dostupni su za odmah naručiti
- Povrat novca zajamčen
Više informacija
| Broj artikla | 6PRG02790 |
|---|---|
| Količina po paleti | 54 |
| Težina | 17.000000 |
| Series | Platin Rechteck |
| Struktura | Smooth |
| Reciklirani materijal | yes |
| Ručno rađeno | no |
| Visina | 20-30cm |
| Promjer | Ø 75-100cm |
| Otvor posude | 28 cm |
| Uključujući kotače | no |
| S drenažnim otvorom | no |
| S osvjetljenjem | no |
| Povišena osnova | no |
| Otpornik na ogrebotine i lomove | no |
| Lokacija | Indoor |
| Otpornik na mraz | yes |
| Vodootporno | Da |
FAQ
Pitanja kupaca
Nema pitanja

