The information below is required for social login
Prijava
Registered Customers
Create New Account
Forgot Password

Trgovina
Plain Striped - Darcy Aqua (⌀20 ↕23)
- Broj artikla
- 6KGLPSA32
- Jedinstven izgled, svaka tegla ručno izrađena
- Otporan na mraz, bez brige izvan sezone
- Pogodan za vanjsku upotrebu tijekom cijele godine
Na zalihi
(1kom)
unutar 5 - 8 radna dana
- %Kupite 2 po 22,80 € svaki i uštedite 5%
Zašto odabrati umjetne biljke Green4Ever?
- Širok izbor umjetnih biljaka i drveća
- Samo visokokvalitetni, realistični proizvodi
- Prikazani artikli dostupni su za odmah naručiti
- Povrat novca zajamčen
Više informacija
| Broj artikla | 6KGLPSA32 |
|---|---|
| Količina po paleti | 250 |
| Težina | 9.000000 |
| Series | Plain Striped |
| Struktura | Smooth |
| Reciklirani materijal | no |
| Ručno rađeno | yes |
| Promjer (cm) | 20 cm |
| Visina | 20-30cm |
| Promjer | Ø 0-20cm |
| Otvor posude | 16 cm |
| Uključujući kotače | no |
| S drenažnim otvorom | yes |
| S osvjetljenjem | no |
| Povišena osnova | no |
| Otpornik na ogrebotine i lomove | no |
| Lokacija | Indoor, Outdoor |
| Otpornik na mraz | yes |
| Vodootporno | Ne |
FAQ
Pitanja kupaca
Nema pitanja

