The information below is required for social login
Prijava
Registered Customers
Create New Account
Forgot Password

Trgovina
Lechuza Orchidea - All Inclusive Set Slate Matt ( ↔18 ↖18 ↕20)
- Broj artikla
- 6LECOR18S
- Pogodan za vanjsku upotrebu tijekom cijele godine
Nema na zalihi
- %Kupite 2 po 35,11 € svaki i uštedite 5%
Zašto odabrati umjetne biljke Green4Ever?
- Širok izbor umjetnih biljaka i drveća
- Samo visokokvalitetni, realistični proizvodi
- Prikazani artikli dostupni su za odmah naručiti
- Povrat novca zajamčen
Više informacija
| Broj artikla | 6LECOR18S |
|---|---|
| Količina po paleti | 225 |
| Težina | 0.420000 |
| Series | Lechuza Orchidea |
| Struktura | Smooth |
| Reciklirani materijal | no |
| Ručno rađeno | no |
| Visina | 10-20cm |
| Promjer | Ø 0-20cm |
| Otvor posude | 12 cm |
| Uključujući kotače | no |
| S drenažnim otvorom | no |
| S osvjetljenjem | no |
| Povišena osnova | no |
| Otpornik na ogrebotine i lomove | no |
| Lokacija | Indoor, Outdoor |
| Otpornik na mraz | no |
| Vodootporno | Ne |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Pitanja kupaca
Nema pitanja

