The information below is required for social login
Prijava
Registered Customers
Create New Account
Forgot Password

Trgovina
Humus - Pot Terra (⌀37 ↕43)
- Broj artikla
- 6LIMHUPT6
- Smanjuje otpad, izrađena od 100 % recikliranog
- Jedinstven izgled, svaka tegla ručno izrađena
- Otporan na mraz, bez brige izvan sezone
- Otporn na ogrebotine i lomljenje, zadržava izgled
- Pogodan za vanjsku upotrebu tijekom cijele godine
Na zalihi
(23kom)
unutar 5 - 8 radna dana
- %Kupite 2 po 199,50 € svaki i uštedite 5%
Zašto odabrati umjetne biljke Green4Ever?
- Širok izbor umjetnih biljaka i drveća
- Samo visokokvalitetni, realistični proizvodi
- Prikazani artikli dostupni su za odmah naručiti
- Povrat novca zajamčen
Više informacija
| Broj artikla | 6LIMHUPT6 |
|---|---|
| Količina po paleti | 20 |
| Težina | 2.000000 |
| Series | Humus |
| Struktura | Roughed |
| Reciklirani materijal | yes |
| Ručno rađeno | yes |
| Promjer (cm) | 37 cm |
| Visina | 40-50cm |
| Promjer | Ø 30-40cm |
| Otvor posude | 36 cm |
| Uključujući kotače | no |
| S drenažnim otvorom | no |
| S osvjetljenjem | no |
| Povišena osnova | no |
| Otpornik na ogrebotine i lomove | yes |
| Lokacija | Indoor, Outdoor |
| Otpornik na mraz | yes |
| Vodootporno | Da |
FAQ
Pitanja kupaca
Nema pitanja

