The information below is required for social login
Prijava
Create New Account
Forgot Password

Trgovina
Umjetno stablo Ficus Hawai drvo (150 cm)
- Broj artikla
- G4E_01310
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec ultricies velit at sapien sollicitudin pretium. Nunc fringilla quam quis semper imperdiet. Etiam tempus nunc ac ligula aliquam sagittis. Donec imperdiet molestie varius. Maecenas congue iaculis ultricies. Maecenas diam ligula, vehicula a arcu vel, eleifend vestibulum augue.
- Bez alergena, idealno za osobe osjetljive na pelud ili mirise
- Osigurava dugotrajnu svježinu za tren
- Više debla osigurava posebno realističan izgled.
- Pogledajte realistične rotirajuće slike od 360°.
- Uključuje unutarnji lonac za postavljanje u dekorativni lonac.
- %Kupite 2 po 82,65 € svaki i uštedite 5%
% Dodajte teglu i ostvarite -15%!
Dodajte dekorativnu teglu svojoj narudžbi i ostvarite 15% popusta na njuZašto odabrati umjetne biljke Green4Ever?
- Širok izbor umjetnih biljaka i drveća
- Samo visokokvalitetni, realistični proizvodi
- Prikazani artikli dostupni su za odmah naručiti
- Povrat novca zajamčen
Opis proizvoda
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec ultricies velit at sapien sollicitudin pretium. Nunc fringilla quam quis semper imperdiet. Etiam tempus nunc ac ligula aliquam sagittis. Donec imperdiet molestie varius. Maecenas congue iaculis ultricies. Maecenas diam ligula, vehicula a arcu vel, eleifend vestibulum augue.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec ultricies velit at sapien sollicitudin pretium. Nunc fringilla quam quis semper imperdiet. Etiam tempus nunc ac ligula aliquam sagittis. Donec imperdiet molestie varius. Maecenas congue iaculis ultricies. Maecenas diam ligula, vehicula a arcu vel, eleifend vestibulum augue.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec ultricies velit at sapien sollicitudin pretium. Nunc fringilla quam quis semper imperdiet. Etiam tempus nunc ac ligula aliquam sagittis. Donec imperdiet molestie varius. Maecenas congue iaculis ultricies. Maecenas diam ligula, vehicula a arcu vel, eleifend vestibulum augue.
Više informacija
| Broj artikla | G4E_01310 |
|---|---|
| Težina | 5.000000 |
| Vrsta | Smokva |
| Latinski naziv | Ficus |
| Stojeće/visi | Stojeći |
| Boja | Mješovito |
| Visina | 150 - 199 cm |
| Visina | 150 cm |
| Promjer | Ø 60-99cm |
| Promjer | Ø 50-60cm |
| Veličina posude | ø18x15 cm |
| Vrsta posude uključena | Unutarnja posuda (ne dekorativna) |
| Debla | 5 |
| UV zaštita | Ne |
| Otpornost na vatru | Ne |
FAQ (4)
Nakon otvaranja paketa nježno oblikujte i savijte grane i listove kako bi biljka dobila svoj prirodan, pun izgled. Umjetne biljke ne zahtijevaju zalijevanje ni orezivanje, ali povremeno čišćenje pomaže da ostanu svježe. Koristite mekanu vlažnu krpu ili...
Većina Green4Ever biljaka dolazi u jednostavnoj crnoj unutarnjoj posudi koja daje stabilnost i omogućuje lako postavljanje u dekorativnu posudu po vašem izboru. To vam daje slobodu uskladiti posudu s vašim stilom uređenja, bojama ili dizajnom prostora...
Dostavljamo u većinu europskih zemalja. Imajte na umu da trenutačno ne prihvaćamo narudžbe za Maltu, Ujedinjeno Kraljevstvo, Švicarsku, Cipar i Norvešku, osim ako je kupac spreman platiti sve troškove dostave. Ako želite napraviti narudžbu iz jedne ...
Green4Ever nudi širok izbor umjetnih biljaka za interijere te veliku kolekciju UV-zaštićenih biljaka za vanjsku upotrebu.

