The information below is required for social login
Prijava
Registered Customers
Create New Account
Forgot Password

Trgovina
Charlotte - Pot Green (⌀33 ↕28)
- Broj artikla
- 6PTR62404
- Jedinstven izgled, svaka tegla ručno izrađena
Na zalihi
unutar 5 - 8 radna dana
- %Kupite 2 po 56,05 € svaki i uštedite 5%
Zašto odabrati umjetne biljke Green4Ever?
- Širok izbor umjetnih biljaka i drveća
- Samo visokokvalitetni, realistični proizvodi
- Prikazani artikli dostupni su za odmah naručiti
- Povrat novca zajamčen
Više informacija
| Broj artikla | 6PTR62404 |
|---|---|
| Količina po paleti | 42 |
| Težina | 1.050000 |
| Series | Charlotte |
| Struktura | Smooth |
| Reciklirani materijal | no |
| Ručno rađeno | yes |
| Promjer (cm) | 33 cm |
| Visina | 20-30cm |
| Promjer | Ø 30-40cm |
| Otvor posude | 26 cm |
| Uključujući kotače | no |
| S drenažnim otvorom | no |
| S osvjetljenjem | no |
| Povišena osnova | no |
| Otpornik na ogrebotine i lomove | no |
| Lokacija | Indoor |
| Otpornik na mraz | no |
| Vodootporno | Ne |
| Documentation 1 | View catalogue |
| Documentation 2 | View catalogue |
FAQ
Pitanja kupaca
Nema pitanja

