The information below is required for social login
Prijava
Registered Customers
Create New Account
Forgot Password

Trgovina
Baq Tornado Partner Grey 37x61cm
- Broj artikla
- 6TORPY125
- Kupujte pametnije: tegla i biljka na jednom mjestu
- Uštedite 15% pri kupnji s biljkom
- Izdržljivi materijali za dugotrajnu upotrebu
Na zalihi
(13kom)
unutar 5 - 8 radna dana
Zašto odabrati umjetne biljke Green4Ever?
- Širok izbor umjetnih biljaka i drveća
- Samo visokokvalitetni, realistični proizvodi
- Prikazani artikli dostupni su za odmah naručiti
- Povrat novca zajamčen
Više informacija
| Broj artikla | 6TORPY125 |
|---|---|
| Boja posude | Siva |
| Oblik posude | Cilindar |
| Visina (cm) | 61cm |
| Promjer (cm) | Ø 30-40cm |
| Visina | 60-89 cm |
| Promjer | Ø 30-59 cm |
| Uključujući podstavu | Ne |
| UV zaštita | Da |
FAQ (1)
Pitanja kupaca
Dostavljamo u većinu europskih zemalja. Imajte na umu da trenutačno ne prihvaćamo narudžbe za Maltu, Ujedinjeno Kraljevstvo, Švicarsku, Cipar i Norvešku, osim ako je kupac spreman platiti sve troškove dostave. Ako želite napraviti narudžbu iz jedne ...

