The information below is required for social login
Prijava
Registered Customers
Create New Account
Forgot Password

Trgovina
Baq Raindrop Couple Beige 32x32cm
- Broj artikla
- 6RDPBE834
- Kupujte pametnije: tegla i biljka na jednom mjestu
- Uštedite 15% pri kupnji s biljkom
- Izdržljivi materijali za dugotrajnu upotrebu
- Jedinstven izgled, svaka tegla ručno izrađena
- Otporan na mraz, bez brige izvan sezone
Na zalihi
(4kom)
unutar 5 - 8 radna dana
- %Kupite 2 po 59,85 € svaki i uštedite 5%
Zašto odabrati umjetne biljke Green4Ever?
- Širok izbor umjetnih biljaka i drveća
- Samo visokokvalitetni, realistični proizvodi
- Prikazani artikli dostupni su za odmah naručiti
- Povrat novca zajamčen
Više informacija
| Broj artikla | 6RDPBE834 |
|---|---|
| Količina po paleti | 30 |
| Težina | 4.000000 |
| Series | Baq Raindrop |
| Boja posude | Beige |
| Struktura | Concrete |
| Oblik posude | Standard |
| Reciklirani materijal | no |
| Ručno rađeno | yes |
| Visina (cm) | 32 cm |
| Promjer (cm) | Ø 30-40cm |
| Visina | 30-59 cm |
| Promjer | Ø 30-59 cm |
| Uključujući podstavu | Ne |
| Otvor posude | 24 cm |
| Uključujući kotače | no |
| S drenažnim otvorom | yes |
| S osvjetljenjem | no |
| Povišena osnova | no |
| Otpornik na ogrebotine i lomove | no |
| Lokacija | Indoor, Outdoor |
| Otpornik na mraz | yes |
| Vodootporno | Ne |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ (1)
Pitanja kupaca
Dostavljamo u većinu europskih zemalja. Imajte na umu da trenutačno ne prihvaćamo narudžbe za Maltu, Ujedinjeno Kraljevstvo, Švicarsku, Cipar i Norvešku, osim ako je kupac spreman platiti sve troškove dostave. Ako želite napraviti narudžbu iz jedne ...

