The information below is required for social login
Prijava
Registered Customers
Create New Account
Forgot Password

Trgovina
Baq Polystone Plain - Boat Natural ( ↔46 ↖20 ↕13)
- Broj artikla
- 6POSPB010
The planters in our Polystone collection come in an authentic stone look that is derived from the material they are made from. They are made from polystone, a material made of a mixture of plastic and ground limestone. While this material is externally similar to natural stone, it’s also surprisingly lightweight.
This pot's boat like shape increases the surface area of the planter giving enough room for the plants to grow without restriction. Its simplicity makes it quite great for minimalists and its subtle color allows it to complement most spaces.
- Jedinstven izgled, svaka tegla ručno izrađena
Na zalihi
(19kom)
unutar 5 - 8 radna dana
- %Kupite 2 po 93,77 € svaki i uštedite 5%
Zašto odabrati umjetne biljke Green4Ever?
- Širok izbor umjetnih biljaka i drveća
- Samo visokokvalitetni, realistični proizvodi
- Prikazani artikli dostupni su za odmah naručiti
- Povrat novca zajamčen
Više informacija
| Broj artikla | 6POSPB010 |
|---|---|
| Količina po paleti | 36 |
| Težina | 6.200000 |
| Series | Baq Polystone Plain |
| Struktura | Smooth |
| Oblik posude | Zdjela |
| Reciklirani materijal | no |
| Ručno rađeno | yes |
| Duljina (cm) | 46 |
| Širina (cm) | 20 |
| Visina (cm) | 13 |
| Visina | 10-20cm |
| Promjer | Ø 40-50cm |
| Otvor posude | 18 cm |
| Uključujući kotače | no |
| S drenažnim otvorom | no |
| S osvjetljenjem | no |
| Povišena osnova | no |
| Otpornik na ogrebotine i lomove | no |
| Lokacija | Indoor |
| Otpornik na mraz | no |
| Vodootporno | Da |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Pitanja kupaca
Nema pitanja

