The information below is required for social login
Logi Sisse
Registreerunud kliendid
Create New Account
Unustasid salasõna

Pood
Grigio - Vase Tall Anthracite (⌀36 ↕68)
- Tootekood
- 6DLIAC104
- Ainulaadne välimus, loodud käsitööna
- Jäitekindel - peab vastu ka krõbeda külmaga
Laos
(67tk)
10 tööpäeva jooksul
- %Buy 2 for 173,85 € each and save 5%
Miks valida Green4Everi kunsttaimed?
- Lai valik kunsttaimi ja -puid
- Ainult kvaliteetsed ja elutruud tooted
- Veebis nähtav kaup on kohe laos olemas
- Raha-tagasi garantii
Lisainfo
| Tootekood | 6DLIAC104 |
|---|---|
| Kaubaaluse kogus | 15 |
| Kaal (kg) | 4.000000 |
| Series | Grigio |
| Struktuur | Concrete |
| Taaskasutatud materjal | no |
| Käsitöö | yes |
| Diameeter (cm) | 36 cm |
| Kõrgus | 60-70cm |
| Diameeter | Ø 30-40cm |
| Poti ava | 30 cm |
| Kaasas rattad | no |
| Drenaažiavaiga | yes |
| Koos valgustusega | no |
| Tõstetud alus | no |
| Vastupidav kriimustustele ja purunemisele | no |
| Asukoht | Tuppa ja õue |
| Külmakindel | yes |
| Veekindel | Ei |
| Documentation 1 | View catalogue |
Küsimused
Küsimused klientidelt
Pole ühtki küsimust

