The information below is required for social login
Logi Sisse
Registreerunud kliendid
Create New Account
Unustasid salasõna

Pood
Grigio - New Egg Pot Natural Concrete (⌀94 ↕80)
- Tootekood
- 6DLIAC604
- Ainulaadne välimus, loodud käsitööna
- Jäitekindel - peab vastu ka krõbeda külmaga
Laost otsas
- %Buy 2 for 851,20 € each and save 5%
Miks valida Green4Everi kunsttaimed?
- Lai valik kunsttaimi ja -puid
- Ainult kvaliteetsed ja elutruud tooted
- Veebis nähtav kaup on kohe laos olemas
- Raha-tagasi garantii
Lisainfo
| Tootekood | 6DLIAC604 |
|---|---|
| Kaubaaluse kogus | 2 |
| Kaal (kg) | 22.000000 |
| Series | Grigio |
| Struktuur | Concrete |
| Taaskasutatud materjal | no |
| Käsitöö | yes |
| Diameeter (cm) | 94 cm |
| Kõrgus | 70-80cm |
| Diameeter | Ø 75-100cm |
| Poti ava | 90 cm |
| Kaasas rattad | no |
| Drenaažiavaiga | yes |
| Koos valgustusega | no |
| Tõstetud alus | no |
| Vastupidav kriimustustele ja purunemisele | no |
| Asukoht | Tuppa ja õue |
| Külmakindel | yes |
| Veekindel | Ei |
| Documentation 1 | View catalogue |
Küsimused
Küsimused klientidelt
Pole ühtki küsimust

