The information below is required for social login
Σύνδεση
Εγγεγραμμένοι Πελάτες
Δημιουργία νέου λογαριασμού
Ξεχάσατε τον κωδικό πρόσβασης

Κατάστημα
Loft Urban - Trough Anthracite ( ↔49 ↖17 ↕18)
- Αριθμός άρθρου
- 6ELHUA50T
- Μειώνει τα απόβλητα, 100% ανακυκλωμένο υλικό
- Ανθεκτικό στον παγετό, χωρίς φασαρία εκτός εποχής
- %Αγοράστε 2 με 21,55 € το καθένα και εξοικονομήστε 5%
Γιατί να επιλέξετε τα τεχνητά φυτά Green4Ever;
- Μεγάλη ποικιλία τεχνητών φυτών και δέντρων
- Μόνο ποιοτικά και φυσικά προϊόντα
- Όλα τα είδη είναι άμεσα διαθέσιμα
- Εγγύηση επιστροφής χρημάτων
Περισσότερες πληροφορίες
| Αριθμός άρθρου | 6ELHUA50T |
|---|---|
| Ποσότητα ανά παλέτα | 270 |
| Βάρος | 3.300000 |
| Series | Loft Urban |
| Δομή | Smooth |
| Ανακυκλωμένο υλικό | yes |
| Χειροποίητο | no |
| Ύψος | 10-20cm |
| Διάμετρος | Ø 40-50cm |
| Άνοιγμα γλάστρας | 16 cm |
| Συμπεριλαμβανομένοι τροχοί | no |
| Με τρύπα αποχέτευσης | yes |
| Με φωτισμό | no |
| Ανασήκωση βάσης | no |
| Ανθεκτικό σε γρατζουνιές και θραύσεις | no |
| Τοποθεσία | Outdoor |
| Ανθεκτικό στον παγετό | yes |
| Αδιάβροχο | Όχι |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Ερωτήσεις πελατών
Κανείς ερωτήσεις

