The information below is required for social login
Σύνδεση
Δημιουργία νέου λογαριασμού
Ξεχάσατε τον κωδικό πρόσβασης

Κατάστημα
Τεχνητό Ficus (160 cm)
- Αριθμός άρθρου
- G4E_16408
Σημαντικά χαρακτηριστικά: 🌿 Ύψος 160 cm 🌿 Διάμετρος Ø 60-75 cm
- Κατάλληλο για αλλεργικούς: ιδανικό για άτομα ευαίσθητα στη γύρη ή στα αρώματα
- Προσφέρει μακροχρόνια φρεσκάδα σε μια στιγμή
- Δοκιμασμένη ποιότητα: Αυτό το προϊόν δεν επιστράφηκε ποτέ από πελάτη.
- %Αγοράστε 2 με 139,65 € το καθένα και εξοικονομήστε 5%
% Προσθέστε μία γλάστρα και κερδίστε -15%!
Προσθέστε μία διακοσμητική γλάστρα στην παραγγελία σας και κερδίστε 15% έκπτωση σε αυτήνΓιατί να επιλέξετε τα τεχνητά φυτά Green4Ever;
- Μεγάλη ποικιλία τεχνητών φυτών και δέντρων
- Μόνο ποιοτικά και φυσικά προϊόντα
- Όλα τα είδη είναι άμεσα διαθέσιμα
- Εγγύηση επιστροφής χρημάτων
Περιγραφή προϊόντος
Περισσότερες πληροφορίες
| Αριθμός άρθρου | G4E_16408 |
|---|---|
| Είδος | Συκιά |
| Λατινικό όνομα | Ficus |
| Product group label | 160 cm |
| Όρθιο/κρεμαστό | Όρθιο |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Ύψος | 150 - 199 cm |
| Ύψος | 160 cm |
| Διάμετρος | Ø 60-99cm |
| Διάμετρος | Ø 60-75cm |
| Προστασία UV | Όχι |
| Ανθεκτικό στη φωτιά | Όχι |
FAQ (4)
Μετά το άνοιγμα, διαμορφώστε απαλά τα κλαδιά και τα φύλλα ώστε το φυτό να αποκτήσει τη φυσική, γεμάτη εμφάνισή του. Τα τεχνητά φυτά δεν χρειάζονται πότισμα ή κλάδεμα, αλλά λίγο καθάρισμα από τη σκόνη τα βοηθά να μένουν φρέσκα. Χρησιμοποιήστε ένα μαλακό...
Τα περισσότερα φυτά Green4Ever έρχονται σε ένα απλό μαύρο εσωτερικό κασπώ που προσφέρει σταθερότητα και επιτρέπει να τα τοποθετήσετε εύκολα σε μια διακοσμητική γλάστρα της επιλογής σας. Έτσι μπορείτε να ταιριάξετε το κασπώ με το στιλ, τα χρώματα ή τη...
Πραγματοποιούμε αποστολές στις περισσότερες ευρωπαϊκές χώρες. Λάβετε υπόψη ότι αυτή τη στιγμή δεν δεχόμαστε παραγγελίες προς Μάλτα, Ηνωμένο Βασίλειο, Ελβετία, Κύπρο και Νορβηγία, εκτός εάν ο πελάτης συμφωνεί να καλύψει όλα τα έξοδα αποστολής. Εάν θέλετε...
Η Green4Ever προσφέρει τεχνητά φυτά για χρήση σε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους, συμπεριλαμβανομένης μιας μεγάλης επιλογής εξωτερικών φυτών με UV προστασία. Τα εξωτερικά μας φυτά είναι σχεδιασμένα ώστε να διατηρούν το χρώμα και την εμφάνισή τους ...

