The information below is required for social login
Σύνδεση
Εγγεγραμμένοι Πελάτες
Δημιουργία νέου λογαριασμού
Ξεχάσατε τον κωδικό πρόσβασης

Κατάστημα
Capi Urban Smooth NL - Pot Square Black ( ↔30 ↖30 ↕30)
- Αριθμός άρθρου
- 6CAPTB902
- Μειώνει τα απόβλητα, 100% ανακυκλωμένο υλικό
- Ανθεκτικό στον παγετό, χωρίς φασαρία εκτός εποχής
- Ανθεκτικό σε γρατζουνιές και σπασίματα, διατηρεί την εμφάνιση
- Κατάλληλο για εξωτερική χρήση όλο τον χρόνο
Σε απόθεμα
(83τεμ.)
εντός 5-8 εργάσιμων ημερών
- %Αγοράστε 2 με 47,50 € το καθένα και εξοικονομήστε 5%
Γιατί να επιλέξετε τα τεχνητά φυτά Green4Ever;
- Μεγάλη ποικιλία τεχνητών φυτών και δέντρων
- Μόνο ποιοτικά και φυσικά προϊόντα
- Όλα τα είδη είναι άμεσα διαθέσιμα
- Εγγύηση επιστροφής χρημάτων
Περισσότερες πληροφορίες
| Αριθμός άρθρου | 6CAPTB902 |
|---|---|
| Ποσότητα ανά παλέτα | 84 |
| Βάρος | 2.920000 |
| Series | Capi Urban Smooth NL |
| Δομή | Roughed |
| Ανακυκλωμένο υλικό | yes |
| Χειροποίητο | no |
| Ύψος | 20-30cm |
| Διάμετρος | Ø 20-30cm |
| Άνοιγμα γλάστρας | 24 cm |
| Συμπεριλαμβανομένοι τροχοί | no |
| Με τρύπα αποχέτευσης | no |
| Με φωτισμό | no |
| Ανασήκωση βάσης | no |
| Ανθεκτικό σε γρατζουνιές και θραύσεις | yes |
| Τοποθεσία | Indoor, Outdoor |
| Ανθεκτικό στον παγετό | yes |
| Αδιάβροχο | Ναι |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Ερωτήσεις πελατών
Κανείς ερωτήσεις

