The information below is required for social login
Σύνδεση
Εγγεγραμμένοι Πελάτες
Δημιουργία νέου λογαριασμού
Ξεχάσατε τον κωδικό πρόσβασης

Κατάστημα
Baq Polystone Plain - Couple Rock (⌀24 ↕24)
- Αριθμός άρθρου
- 6POSRCP24
The planters in our Polystone collection come in an authentic stone look that is derived from the material they are made from. They are made from polystone, a material made of a mixture of plastic and ground limestone. While this material is externally similar to natural stone, it’s also surprisingly lightweight.
This cylindrical shaped planter comes in a brown color that can easliy complement any space. Its simplicity makes it quite great for minimalists. This pot comes in a firm flat surface that allows it to support all plant sizes and also makes it great for both ground and raised surfaces.
- Μοναδική εμφάνιση, κάθε γλάστρα χειροποίητη
- %Αγοράστε 2 με 57,00 € το καθένα και εξοικονομήστε 5%
Γιατί να επιλέξετε τα τεχνητά φυτά Green4Ever;
- Μεγάλη ποικιλία τεχνητών φυτών και δέντρων
- Μόνο ποιοτικά και φυσικά προϊόντα
- Όλα τα είδη είναι άμεσα διαθέσιμα
- Εγγύηση επιστροφής χρημάτων
Περισσότερες πληροφορίες
| Αριθμός άρθρου | 6POSRCP24 |
|---|---|
| Βάρος | 6.000000 |
| Series | Baq Polystone Plain |
| Δομή | Concrete |
| Σχήμα γλάστρας | Οβάλ |
| Ανακυκλωμένο υλικό | no |
| Χειροποίητο | yes |
| Ύψος (cm) | 24 |
| Διάμετρος (cm) | 24 cm |
| Ύψος | 20-30cm |
| Διάμετρος | Ø 20-30cm |
| Άνοιγμα γλάστρας | 20 cm |
| Συμπεριλαμβανομένοι τροχοί | no |
| Με τρύπα αποχέτευσης | no |
| Με φωτισμό | no |
| Ανασήκωση βάσης | no |
| Ανθεκτικό σε γρατζουνιές και θραύσεις | no |
| Τοποθεσία | Indoor |
| Ανθεκτικό στον παγετό | no |
| Αδιάβροχο | Όχι |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Ερωτήσεις πελατών
Κανείς ερωτήσεις

