The information below is required for social login
Σύνδεση
Εγγεγραμμένοι Πελάτες
Δημιουργία νέου λογαριασμού
Ξεχάσατε τον κωδικό πρόσβασης

Κατάστημα
Baq Opus Hit Globe Silver 40x32cm (met inzetbak)
- Αριθμός άρθρου
- 6OPSG35RS
- Περιλαμβάνει εσωτερικό δοχείο για τέλεια εφαρμογή
- Έξυπνες αγορές: γλάστρα και φυτό σε ένα σημείο
- Κερδίστε 15% με αγορά μαζί με φυτό
- Ανθεκτικά υλικά για μακροχρόνια χρήση
Σε απόθεμα
(4τεμ.)
εντός 5-8 εργάσιμων ημερών
Γιατί να επιλέξετε τα τεχνητά φυτά Green4Ever;
- Μεγάλη ποικιλία τεχνητών φυτών και δέντρων
- Μόνο ποιοτικά και φυσικά προϊόντα
- Όλα τα είδη είναι άμεσα διαθέσιμα
- Εγγύηση επιστροφής χρημάτων
Περισσότερες πληροφορίες
| Αριθμός άρθρου | 6OPSG35RS |
|---|---|
| Χρώμα γλάστρας | Silver |
| Σχήμα γλάστρας | Σφαίρα |
| Ύψος (cm) | 32cm |
| Διάμετρος (cm) | Ø 40-50cm |
| Ύψος | 30-59 cm |
| Διάμετρος | Ø 30-59 cm |
| Συμπεριλαμβανομένη επένδυση | Ναι |
| Προστασία UV | Όχι |
FAQ (1)
Ερωτήσεις πελατών
Πραγματοποιούμε αποστολές στις περισσότερες ευρωπαϊκές χώρες. Λάβετε υπόψη ότι αυτή τη στιγμή δεν δεχόμαστε παραγγελίες προς Μάλτα, Ηνωμένο Βασίλειο, Ελβετία, Κύπρο και Νορβηγία, εκτός εάν ο πελάτης συμφωνεί να καλύψει όλα τα έξοδα αποστολής. Εάν θέλετε...

