The information below is required for social login
Σύνδεση
Εγγεγραμμένοι Πελάτες
Δημιουργία νέου λογαριασμού
Ξεχάσατε τον κωδικό πρόσβασης

Κατάστημα
Baq Gradient Balloon Matt Honey 70x68cm
- Αριθμός άρθρου
- 6GRDB70HB
The Gradient collection comes in a subtle, hand-sprayed colour gradient that gives it a pleasant finish. The models in this collection are made of polyresin which is a solid material consisting of a mixture of ground stone and liquid synthetic resin. This material makes them quite sturdy, strong and durable.
This bowl shaped planter comes in ashiny metallic gold color that is especially great for brightening up any dull spaces. It has a glossy finish that makes it easy to wipe any dirt that might accumulate on the sides.
- Έξυπνες αγορές: γλάστρα και φυτό σε ένα σημείο
- Κερδίστε 15% με αγορά μαζί με φυτό
- Ανθεκτικά υλικά για μακροχρόνια χρήση
- Μοναδική εμφάνιση, κάθε γλάστρα χειροποίητη
Σε απόθεμα
(14τεμ.)
εντός 5-8 εργάσιμων ημερών
- %Αγοράστε 2 με 653,60 € το καθένα και εξοικονομήστε 5%
Γιατί να επιλέξετε τα τεχνητά φυτά Green4Ever;
- Μεγάλη ποικιλία τεχνητών φυτών και δέντρων
- Μόνο ποιοτικά και φυσικά προϊόντα
- Όλα τα είδη είναι άμεσα διαθέσιμα
- Εγγύηση επιστροφής χρημάτων
Περισσότερες πληροφορίες
| Αριθμός άρθρου | 6GRDB70HB |
|---|---|
| Ποσότητα ανά παλέτα | 2 |
| Βάρος | 9.000000 |
| Series | Baq Gradient |
| Χρώμα γλάστρας | Gold |
| Δομή | Smooth |
| Σχήμα γλάστρας | Τυπικό |
| Ανακυκλωμένο υλικό | no |
| Χειροποίητο | yes |
| Ύψος (cm) | 68 cm |
| Διάμετρος (cm) | Ø 60-75cm |
| Ύψος | 60-89 cm |
| Διάμετρος | Ø 60-89 cm |
| Συμπεριλαμβανομένη επένδυση | Όχι |
| Άνοιγμα γλάστρας | 57 cm |
| Συμπεριλαμβανομένοι τροχοί | no |
| Με τρύπα αποχέτευσης | no |
| Με φωτισμό | no |
| Ανασήκωση βάσης | no |
| Ανθεκτικό σε γρατζουνιές και θραύσεις | no |
| Τοποθεσία | Indoor |
| Ανθεκτικό στον παγετό | no |
| Αδιάβροχο | Όχι |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ (1)
Ερωτήσεις πελατών
Πραγματοποιούμε αποστολές στις περισσότερες ευρωπαϊκές χώρες. Λάβετε υπόψη ότι αυτή τη στιγμή δεν δεχόμαστε παραγγελίες προς Μάλτα, Ηνωμένο Βασίλειο, Ελβετία, Κύπρο και Νορβηγία, εκτός εάν ο πελάτης συμφωνεί να καλύψει όλα τα έξοδα αποστολής. Εάν θέλετε...

