The information below is required for social login
Σύνδεση
Εγγεγραμμένοι Πελάτες
Δημιουργία νέου λογαριασμού
Ξεχάσατε τον κωδικό πρόσβασης

Κατάστημα
B-straight - Rectangle ( ↔120 ↖50 ↕60)
- Αριθμός άρθρου
- 6BST1270W
- Έξυπνες αγορές: γλάστρα και φυτό σε ένα σημείο
- Κερδίστε 15% με αγορά μαζί με φυτό
- Ανθεκτικά υλικά για μακροχρόνια χρήση
- Μοναδική εμφάνιση, κάθε γλάστρα χειροποίητη
- Ανθεκτικό στον παγετό, χωρίς φασαρία εκτός εποχής
Σε απόθεμα
(35τεμ.)
εντός 5-8 εργάσιμων ημερών
- %Αγοράστε 2 με 705,85 € το καθένα και εξοικονομήστε 5%
Γιατί να επιλέξετε τα τεχνητά φυτά Green4Ever;
- Μεγάλη ποικιλία τεχνητών φυτών και δέντρων
- Μόνο ποιοτικά και φυσικά προϊόντα
- Όλα τα είδη είναι άμεσα διαθέσιμα
- Εγγύηση επιστροφής χρημάτων
Περισσότερες πληροφορίες
| Αριθμός άρθρου | 6BST1270W |
|---|---|
| Ποσότητα ανά παλέτα | 6 |
| Βάρος | 5.900000 |
| Series | B-straight |
| Δομή | Smooth |
| Ανακυκλωμένο υλικό | no |
| Χειροποίητο | yes |
| Ύψος | 30-59 cm |
| Διάμετρος | Ø >90 cm |
| Άνοιγμα γλάστρας | 48 cm |
| Συμπεριλαμβανομένοι τροχοί | no |
| Με τρύπα αποχέτευσης | no |
| Με φωτισμό | no |
| Ανασήκωση βάσης | no |
| Ανθεκτικό σε γρατζουνιές και θραύσεις | no |
| Τοποθεσία | Indoor, Outdoor |
| Ανθεκτικό στον παγετό | yes |
| Αδιάβροχο | Όχι |
FAQ (1)
Ερωτήσεις πελατών
Πραγματοποιούμε αποστολές στις περισσότερες ευρωπαϊκές χώρες. Λάβετε υπόψη ότι αυτή τη στιγμή δεν δεχόμαστε παραγγελίες προς Μάλτα, Ηνωμένο Βασίλειο, Ελβετία, Κύπρο και Νορβηγία, εκτός εάν ο πελάτης συμφωνεί να καλύψει όλα τα έξοδα αποστολής. Εάν θέλετε...

