The information below is required for social login
Kirjaudu sisään
Rekisteröityneet asiakkaat
Luo uusi tili
Salasana unohtunut

Kauppa
Stian - Planter Moss Green ( ↔26 ↖13 ↕24)
- Artikkelinumero
- 6PTR70554
- Uniikki ilme, jokainen ruukku käsintehty
Ei varastossa
- %Osta 2 hintaan 32,30 € kappaleelta ja säästä 5%
Miksi valita Green4Everin tekokasvit?
- Laaja valikoima tekokasveja ja puita
- Vain korkealaatuisia ja aidon näköisiä tuotteita
- Näytetyt tuotteet ovat heti tilattavissa
- Rahat takaisin takuu
Lisätiedot
| Artikkelinumero | 6PTR70554 |
|---|---|
| Kappaleita per lava | 240 |
| Paino | 2.500000 |
| Series | Stian |
| Rakenne | Ribbed |
| Kierrätysmateriaali | no |
| Käsintehty | yes |
| Korkeus | 20-30cm |
| Halkaisija | Ø 20-30cm |
| Purnukan aukko | 11 cm |
| Sisältää pyörät | no |
| Kohtaa salaojareikä | no |
| Sisältää valaistuksen | no |
| Korotettu pohja | no |
| Naarmu- ja murtumiskestävä | no |
| Sijainti | Indoor |
| Pakkasenkestävä | no |
| Vedenkestävä | Ei |
| Documentation 1 | View catalogue |
| Documentation 2 | View catalogue |
FAQ
Asiakaskysymykset
Ei kysymyksiä

