The information below is required for social login
Kirjaudu sisään
Rekisteröityneet asiakkaat
Luo uusi tili
Salasana unohtunut

Kauppa
Otium - Lignum Violet Cork (⌀81 ↕55)
- Artikkelinumero
- 6OTILG5CV
- Vähentää jätettä, 100 % kierrätettyä materiaalia
- Naarmuuntumaton ja kestävä – säilyttää ulkonäkönsä
- Soveltuu ulkokäyttöön ympäri vuoden
Ei varastossa
- %Osta 2 hintaan 383,80 € kappaleelta ja säästä 5%
Miksi valita Green4Everin tekokasvit?
- Laaja valikoima tekokasveja ja puita
- Vain korkealaatuisia ja aidon näköisiä tuotteita
- Näytetyt tuotteet ovat heti tilattavissa
- Rahat takaisin takuu
Lisätiedot
| Artikkelinumero | 6OTILG5CV |
|---|---|
| Kappaleita per lava | 8 |
| Paino | 6.000000 |
| Series | Otium |
| Rakenne | Roughed |
| Kierrätysmateriaali | yes |
| Käsintehty | no |
| Halkaisija (cm) | 81 cm |
| Korkeus | 50-60cm |
| Halkaisija | Ø 75-100cm |
| Purnukan aukko | 73 cm |
| Sisältää pyörät | no |
| Kohtaa salaojareikä | no |
| Sisältää valaistuksen | no |
| Korotettu pohja | no |
| Naarmu- ja murtumiskestävä | yes |
| Sijainti | Indoor, Outdoor |
| Pakkasenkestävä | no |
| Vedenkestävä | Ei |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Asiakaskysymykset
Ei kysymyksiä

