The information below is required for social login
Kirjaudu sisään
Rekisteröityneet asiakkaat
Luo uusi tili
Salasana unohtunut

Kauppa
Mountain - Hunter S Dioriet Grey ( ↔60 ↖34 ↕29)
- Artikkelinumero
- 6FSTMO016
- Uniikki ilme, jokainen ruukku käsintehty
- Kestää pakkasta, ei vaivaa sesongin ulkopuolella
Varastossa
(38kpl)
10 työpäivän kuluessa
- %Osta 2 hintaan 73,15 € kappaleelta ja säästä 5%
Miksi valita Green4Everin tekokasvit?
- Laaja valikoima tekokasveja ja puita
- Vain korkealaatuisia ja aidon näköisiä tuotteita
- Näytetyt tuotteet ovat heti tilattavissa
- Rahat takaisin takuu
Lisätiedot
| Artikkelinumero | 6FSTMO016 |
|---|---|
| Kappaleita per lava | 36 |
| Paino | 1.600000 |
| Series | Mountain |
| Rakenne | Roughed |
| Kierrätysmateriaali | no |
| Käsintehty | yes |
| Korkeus | 20-30cm |
| Halkaisija | Ø 50-60cm |
| Purnukan aukko | 28 cm |
| Sisältää pyörät | no |
| Kohtaa salaojareikä | yes |
| Sisältää valaistuksen | no |
| Korotettu pohja | no |
| Naarmu- ja murtumiskestävä | no |
| Sijainti | Outdoor |
| Pakkasenkestävä | yes |
| Vedenkestävä | Ei |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Asiakaskysymykset
Ei kysymyksiä

