The information below is required for social login
Kirjaudu sisään
Rekisteröityneet asiakkaat
Luo uusi tili
Salasana unohtunut

Kauppa
Moda - Emperor Gold (⌀43 ↕43)
- Artikkelinumero
- 6KGOPMG76
- Uniikki ilme, jokainen ruukku käsintehty
- Kestää pakkasta, ei vaivaa sesongin ulkopuolella
- Soveltuu ulkokäyttöön ympäri vuoden
Varastossa
(26kpl)
10 työpäivän kuluessa
- %Osta 2 hintaan 196,65 € kappaleelta ja säästä 5%
Miksi valita Green4Everin tekokasvit?
- Laaja valikoima tekokasveja ja puita
- Vain korkealaatuisia ja aidon näköisiä tuotteita
- Näytetyt tuotteet ovat heti tilattavissa
- Rahat takaisin takuu
Lisätiedot
| Artikkelinumero | 6KGOPMG76 |
|---|---|
| Kappaleita per lava | 25 |
| Paino | 30.000000 |
| Series | Moda |
| Rakenne | Ribbed |
| Kierrätysmateriaali | no |
| Käsintehty | yes |
| Halkaisija (cm) | 43 cm |
| Korkeus | 40-50cm |
| Halkaisija | Ø 40-50cm |
| Purnukan aukko | 34 cm |
| Sisältää pyörät | no |
| Kohtaa salaojareikä | yes |
| Sisältää valaistuksen | no |
| Korotettu pohja | no |
| Naarmu- ja murtumiskestävä | no |
| Sijainti | Indoor, Outdoor |
| Pakkasenkestävä | yes |
| Vedenkestävä | Ei |
| Documentation 1 | View catalogue |
| Documentation 2 | View catalogue |
FAQ
Asiakaskysymykset
Ei kysymyksiä

