The information below is required for social login
Kirjaudu sisään
Luo uusi tili
Salasana unohtunut

Kauppa
Tekopuu Fiikus (160 cm)
- Artikkelinumero
- G4E_16408
Tärkeitä ominaisuuksia: 🌿 Korkeus 160 cm 🌿 Halkaisija Ø 60-75 cm
- Luotettava laatu: tätä tuotetta ei ole palauttanut yksikään asiakas
- Allergiavapaa, ihanteellinen niille, jotka ovat herkkiä siitepölylle tai tuoksuille
- Luo pitkäkestoista raikkautta hetkessä
- %Osta 2 hintaan 139,65 € kappaleelta ja säästä 5%
% Lisää ruukku ja saat -15%!
Lisää tilaukseesi koristeellinen ruukku ja saat siitä 15% alennustaMiksi valita Green4Everin tekokasvit?
- Laaja valikoima tekokasveja ja puita
- Vain korkealaatuisia ja aidon näköisiä tuotteita
- Näytetyt tuotteet ovat heti tilattavissa
- Rahat takaisin takuu
Tuotteen kuvaus
Lisätiedot
| Artikkelinumero | G4E_16408 |
|---|---|
| Laji | Viikunapuu |
| Latinalainen nimi | Ficus |
| Product group label | 160 cm |
| Riippuva/Pysty | Pysty |
| Väri | Vihreä |
| Korkeus | 150 - 199 cm |
| Korkeus | 160 cm |
| Halkaisija | Ø 60-99cm |
| Läpimitta | Ø 60-75cm |
| UV-suoja/Sopii ulkotiloihin | Ei |
| Palosuojattu | Ei |
FAQ (3)
Pakkauksen avaamisen jälkeen muotoile ja taivuta oksia ja lehtiä kevyesti, jotta kasvi saa luonnollisen ja täyteläisen ilmeen. Tekokasvit eivät tarvitse kastelua tai leikkaamista, mutta satunnainen pölynpoisto pitää ne hyvässä kunnossa. Käytä pehmeää...
Toimitamme tuotteita useimpiin Euroopan maihin. Huomioithan, että emme tällä hetkellä hyväksy tilauksia Maltalle, Iso-Britanniaan, Sveitsiin, Kyprokselle ja Norjaan, ellei asiakas ole valmis maksamaan koko toimituskulua. Jos haluat tehdä tilauksen johonkin...
Green4Ever tarjoaa tekokasveja sekä sisä- että ulkokäyttöön, mukaan lukien suuren valikoiman UV-suojattuja ulkokasveja. Ulkokäyttöön tarkoitetut tekokasvimme on suunniteltu säilyttämään värinsä ja ulkonäkönsä, ja niillä on 8 vuoden haalistumattomuustakuu...

